Co je hoverboard

Hodně z Vás,  kteří navštívili tuto stránku, jste možná ještě vůbec neslyšeli o tom, co to vlastně hoverboard je a proto bychom Vám to rádi objasnili. Takzvaným předkem nebo předchůdcem dnes již známého hoverboard je právě Segway, ten přišel na trh od roku 2011, vynálezcem je americký podnikatel Dean Kamen. Tato novinka v extrémně krátkém čase obletěla celý svět a stala se hitem pro návštěvníky větších měst, protože přesun s tímto zařízením je velmi jednoduchý a pohodlný.

Netrvalo dlouho a lidé se snažili segway nějakým způsobem přetvořit nebo vymyslet zábavnou náhradu tohoto velkého balančního přepravního prostředku. Jelikož základ a tedy způsob jakým Segway fungoval byl již vymyšlený, bylo na čem stavět a inženýři se mohli pustit do roboty.

V roce 2013 byl vynalezen právě hoverboard nebo tedy z angličtiny self-balancing board -co je správný název. Rozdíl mezi hoverboard a Segwayom je hlavně v tom, že hoverboard neobsahují ručku na držení a ovládáte jejich pouze pohybem svého těla, v podstatě je ale princip fungování a složitost ovládání stejná. Hoverboard není správně pojmenování a toto zařízení se tak nikdy ani nemělo volat, i přesto se natolik zdomácnělo, že v dnešní době ho nikdo nevolá jinak odkud tento výraz pochází a kdo ho vymyslel, je do dnes záhadou. Masová výroba hoverboard v Číně začala v roce 2014 komu ale přísluší patent na tento revoluční dopravní prostředek nikdo neví a dodnes se o to vedou soudní spory.

Na začátku byly hoverboardy velmi nekvalitní a často se stávalo, že baterie se přehřívaly a vznikaly požáry. Dnes se již ale vyrábějí opravdu kvalitní hoverboardy s přísnými nároky na kvalitu. I my si proto vybíráme pouze z těch nejkvalitnějších výrobců, který se výrobou zabývají od vzniku tohoto fenoménu a dbáme aby to, co prodáváme ,bylo na co nejvyšší úrovni.

Trvalo jen malou chvilku od kdy toto revoluční zařízení spatřilo světlo světa, k tomu, aby se z něj stal největší hit poslední doby. Dnes je hoverboard populární i mezi celebritami jako je Justin Bieber, Wiz Khalifa či Chris Brown , kteří vlastní několik kousků a často je využívají nejen v klipech ale i ve svém volném čase.

Budeme velmi rádi pokud si vyberete tento revoluční prostředek od nás a budeme se Vám samozřejmě snažit poskytnout tu nejvyšší kvalitu nejen našich služeb ale i produktů. Pokud byste měli jakýkoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat ať už mailem nebo telefonicky, naše linky jsou Vám plně k dispozici.

0