Sleva!

Elektrická Harley koloběžka SC03 Pro

35,910 

-26%
Popis produktu

Elektrická Harley koloběžka SC03 Pro je výkonný a spolehlivý dopravní prostředek, který vás zaveze kamkoli budete potřebovat. Tento model je součástí kategorie CityCoco elektrické Harley koloběžky, které jsou navrženy pro pohodlnou a efektivní městskou dopravu. Harley SC03 Pro je vybaven silným 1500W motorem, který dokáže unést až 200 kg. Tato koloběžka je schopna dosáhnout rychlosti 30-50 km/h, což je ideální pro jízdu v rušné městské dopravě. S dojezdem 40-60 km na jedno nabití, je tento model ideální i pro delší výlety v okolí.

Technické specifikace

Harley SC03 Pro je vybaven 20Ah 60V baterií, která zajišťuje dlouhou výdrž a spolehlivý provoz. Tato koloběžka je také vybavena elektrickou brzdou a eABS pro maximální bezpečnost při jízdě. Tento model je navržen s ohledem na pohodlí jezdce. Široké pneumatiky zajišťují hladkou jízdu i po nerovném terénu a měkké sedátko zaručuje pohodlnou jízdu i během delších výletů. Zadní přihrádka umožňuje uskladnění menších věcí, což je velmi praktické při každodenním používání.

Design a rozměry

Harley SC03 Pro je dodáván v elegantní černé barvě, která dodává tomuto modelu moderní a stylový vzhled. S hmotností pouze 45 kg a rozměry 186 x 38 x 88 cm (v balení) je tento model snadno přenosný a skladovatelný.

Parametry

– Max rychlost: 30-50 km/h – Max dojezd na nabití: 40-60 km – Nosnost: 200 kg – Hmotnost: 45 kg – Rozměry (D x Š x V): 186 x 38 x 88 cm – Výkon: 1500W – Baterie: 20Ah 60V – Barva: Černá – Úhel stoupání: do 20° – Kategorie: CityCoco elektrické Harley koloběžky

>

Závěr

Harley SC03 Pro je ideálním řešením pro ty, kteří hledají spolehlivý, výkonný a stylový dopravní prostředek pro městskou dopravu nebo výlety v okolí.

Produkt, který hledáte již není v prodeji.

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrická Harley koloběžka SC03 Pro je výkonným a spolehlivým dopravním prostředkem, který vás zaveze kamkoli budete potřebovat. Tento model je součástí kategorie CityCoco elektrické Harley koloběžky, které jsou navrženy pro pohodlnou a efektivní městskou dopravu.

Harley SC03 Pro je vybaven silným 1500W motorem, který dokáže unést až 200 kg. Tato koloběžka je schopna dosáhnout rychlosti 30-50 km/h, což je ideální pro jízdu v rušné městské dopravě. S dojezdem 40-60 km na jedno nabití, je tento model ideální i pro delší výlety v okolí.

Harley SC03 Pro je vybaven 20Ah 60V baterií, která zajišťuje dlouhou výdrž a spolehlivý provoz. Tato koloběžka je také vybavena elektrickou brzdou a eABS pro maximální bezpečnost při jízdě.

Tento model je navržen s ohledem na pohodlí jezdce. Široké pneumatiky zajišťují hladkou jízdu i po nerovném terénu a měkké sedátko zaručuje pohodlnou jízdu i během delších výletů. Zadní přihrádka umožňuje uskladnění menších věcí, což je velmi praktické při každodenním používání.

Harley SC03 Pro je dodáván v elegantní černé barvě, která dodává tomuto modelu moderní a stylový vzhled. S hmotností pouze 45 kg a rozměry 186 x 38 x 88 cm (v balení) je tento model snadno přenosný a skladovatelný.

Parametry:
– Max rychlost: 30-50 km/h
– Max dojezd na nabití: 40-60 km
– Nosnost: 200 kg
– Hmotnost: 45 kg
– Rozměry (D x Š x V): 186 x 38 x 88 cm
– Výkon: 1500W
– Baterie: 20Ah 60V
– Barva: Černá
– Úhel stoupání: do 20°
– Kategorie: CityCoco elektrické Harley koloběžky

Harley SC03 Pro je ideálním řešením pro ty, kteří hledají spolehlivý, výkonný a stylový dopravní prostředek pro městskou dopravu nebo výlety v okolí.

Další informace

Výkon motoru

Baterie

Barva

Dojezd

Rychlost

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Váha zařízení

Úhel stoupání

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrická Harley koloběžka SC03 Pro Elektrická Harley koloběžka SC03 Pro
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: