Sleva!

Elektrická koloběžka City-Boss D1000

32,300 

Popis produktu

Elektrická koloběžka City-Boss D1000 je výkonný a spolehlivý dopravní prostředek pro dospělé. S maximálním dojezdem 50/35 km (1/2 motory) a rychlostí 45 km/h je ideální pro městskou jízdu, ale i pro terénní výlety. Koloběžka je vybavena dvěma motory o výkonu 500W, které zajišťují plynulou a rychlou jízdu. Baterie s kapacitou 22Ah 60V zaručuje dlouhou výdrž a rychlé nabíjení.

Technické specifikace

Koloběžka je schopna překonat svahy do 20° a je odolná vůči vodě a prachu s hodnocením IP54. City-Boss D1000 je navržen pro jezdce s výškou 130-200 cm a hmotností do 150 kg. Je vybaven transreflektivním displejem, který zobrazuje aktuální stav baterie, rychlost, ujetý čas a vzdálenost. Koloběžka má také USB port pro nabíjení mobilních zařízení.

Rozměry a hmotnost

Tato koloběžka je skládací, což umožňuje snadné přenášení a skladování. Její rozměry jsou 116 x 56 x 120 cm a hmotnost 29 kg. Koloběžka je vyrobena v černé barvě, která dodává jí elegantní a moderní vzhled.

Věková kategorie a klimatické podmínky

City-Boss D1000 je určen pro jezdce starší 14 let. Je schopen fungovat v teplotách od -10 ° C do 40 ° C, což znamená, že je vhodný pro použití v různých klimatických podmínkách.

Výkon a bezpečnost

S elektrickým skútrem City Boss D1000 vás nezastaví žádný kopec. Motory umístěné na zadních a předních kolech mají ohromující celkový výkon 1 000 W. S vibracemi a jízdou v terénu zvládne zesílený rám, pneumatiky široké 7,6 cm, přední a zadní tlumiče a odpružený kovový blatník. I při vyšších rychlostech můžete skútr spolehlivě zastavit pomocí samostatných zadních a předních mechanických kotoučových brzd.

Displej a USB port

Na transreflektivním displeji, který je perfektně čitelný i na přímém slunci nebo v noci, můžete sledovat aktuální stav baterie, aktuální rychlost, jízdu ujetý čas a vzdálenost. Mobilní telefon nebo tablet můžete dokonce nabíjet pomocí USB portu na zadní straně displeje, ať už během jízdy, nebo při stojícím skútru pomocí dvouhodinového časovače.

Produkt, který hledáte již není v prodeji.

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrická koloběžka City-Boss D1000 je výkonným a spolehlivým dopravním prostředkem pro dospělé. S maximálním dojezdem 50/35 km (1/2 motory) a rychlostí 45 km/h je ideální pro městskou jízdu, ale i pro terénní výlety.

Koloběžka je vybavena dvěma motory o výkonu 500W, které zajišťují plynulou a rychlou jízdu. Baterie s kapacitou 22Ah 60V zaručuje dlouhou výdrž a rychlé nabíjení. Koloběžka je schopna překonat svahy do 20° a je odolná vůči vodě a prachu s hodnocením IP54.

City-Boss D1000 je navržen pro jezdce s výškou 130-200 cm a hmotností 150 kg. Je vybaven transreflektivním displejem, který zobrazuje aktuální stav baterie, rychlost, ujetý čas a vzdálenost. Koloběžka má také USB port pro nabíjení mobilních zařízení.

Tato koloběžka je skládací, což umožňuje snadné přenášení a skladování. Její rozměry jsou 116 x 56 x 120 cm a hmotnost 29 kg. Koloběžka je vyrobena v černé barvě, která dodává jí elegantní a moderní vzhled.

City-Boss D1000 je určen pro jezdce starší 14 let. Je schopen fungovat v teplotách od -10°C do 40°C, což znamená, že je vhodný pro použití v různých klimatických podmínkách.

S elektrickým skútrem City Boss D1000 vás nezastaví žádný kopec. Motory umístěné na zadních a předních kolech mají ohromující celkový výkon 1 000 W. S vibracemi a jízdou v terénu zvládne zesílený rám, pneumatiky široké 7,6 cm, přední a zadní tlumiče a odpružený kovový blatník. I při vyšších rychlostech můžete skútr spolehlivě zastavit pomocí samostatných zadních a předních mechanických kotoučových brzd. Na transreflektivním displeji, který je perfektně čitelný i na přímém slunci nebo v noci, můžete sledovat aktuální stav baterie, aktuální rychlost, jízdu ujetý čas a vzdálenost. Mobilní telefon nebo tablet můžete dokonce nabíjet pomocí USB portu na zadní straně displeje, ať už během jízdy, nebo při stojícím skútru pomocí dvouhodinového časovače.

Podrobnosti

Max rychlost: 45 KM/H
Max dojezd na nabití: 50 KM
Nosnost: 150 KG
Doba nabíjení: 4-6 H
Kola: 25 cm s protiskluzovým pláštěm
Hmotnost: 29 KG
Rozměry (D x Š x V): 1160 x 560 x 1200 mm

Další informace

Výkon motoru

Baterie

Barva

Dojezd

Rychlost

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Doba nabíjení

Váha zařízení

Minimální věk jezdce

Úhel stoupání

Voděodolnost

Vhodná teplota na ježdění

Výška Jezdce

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrická koloběžka City-Boss D1000 Elektrická koloběžka City-Boss D1000
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: