Sleva!

Elektrická koloběžka Smarthlon GoTrax se 6 palcovými kolečky černá

7,220 

Popis

Elektrická koloběžka Smarthlon GoTrax je moderní dopravní prostředek s 6 palcovými kolečky v elegantním černém provedení. Vyrobená z pevného hliníku, o hmotnosti pouhých 8 kg, je ideální pro pohodlnou městskou jízdu. S 300W motorem dosahuje rychlosti až 20 km/h a dojezd 15-25 km. Nabíjení trvá 2-3 hodiny. Koloběžka je voděodolná s ochranou IP55 a vybavena 5,2Ah 24V baterií.

Parametry

Koloběžka je určena pro jezdce s výškou od 120-200 cm a hmotností do 100 kg. Provozní teplota je od 10-40C. Rozměry koloběžky jsou 100 x 92,2 x 36,7 cm (složená 100 x 36,7 x 15,9 cm). Maximální sklon, který zvládne, je do 12°.

Kategorie

Elektrická koloběžka Smarthlon GoTrax patří do kategorií: Elektrické koloběžky, Elektrické koloběžky – Městské, Elektrické koloběžky – Pro dospělé, Skládací elektrické koloběžky.

Produkt, který hledáte již není v prodeji.

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrická koloběžka Smarthlon GoTrax je moderním dopravním prostředkem, který vám umožní pohodlně a rychle přepravit se městem. Její 6 palcová kolečka jsou ideální pro jízdu po chodnících, náměstích a cyklostezkách. Tato koloběžka je skutečnou revolucí v městském prostředí, protože vás zákon bere jako chodce, i když jste na koloběžce.

Koloběžka je vyrobena z hliníku, což zaručuje její pevnost a odolnost. Její hmotnost je jen 8 kg, takže ji můžete snadno přenášet i v ruce. Koloběžka je navíc skládací, takže ji můžete snadno složit a přepravovat.

Smarthlon GoTrax je vybaven 300W motorem, který dokáže rozvinout maximální rychlost 20 km/h. Koloběžka má dojezd 15-25 km, takže je ideální pro cestování do práce, do školy nebo na nákupy. Nabíjení koloběžky trvá 2-3 hodiny.

Tato koloběžka je určena pro jezdce s výškou od 120-200 cm a hmotností do 100 kg. Je tedy vhodná pro dospělé i pro děti. Provozní teplota koloběžky je od 10-40C.

Smarthlon GoTrax je navíc voděodolná s ochranou IP55, takže se nemusíte obávat ani jízdy v dešti. Koloběžka je vybavena 5,2Ah 24V baterií, která zaručuje dostatečnou výdrž na delší trasy.

Elektrická koloběžka Smarthlon GoTrax je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají pohodlný, rychlý a ekologický způsob dopravy. Její černý design je elegantní a cool, takže na této koloběžce budete vždy vypadat skvěle.

Parametry:
– Materiál: Hliník
– Ochrana: IP55
– Motor: 300W
– Hmotnost: 8 kg
– Maximální sklon: do 12°
– Maximální rychlost: 20 km/h
– Rozměry: 100 x 92,2 x 36,7 cm (100 x 36,7 x 15,9 cm složená)
– Maximální hmotnost jezdce: 100 kg
– Dojezd: 15-25 km
– Doba nabíjení: 2-3 hodiny
– Baterie: 5,2Ah 24V

Je černá… Je elegantní… Je cool…

A čeká jen na tebe. Její šestipalcová kolečka sní o tom, jak tě převezou uličkami tvého města. A nejen tam… Na cyklostezkách budeš utrácet rekreační cyklisty a na stezkách ti také nikdo nic nemůže. Vítr ti bude vát ve vlasech až celých 15-25 km v rychlosti 20 km/h, pokud jsi ji samozřejmě nabil. A pokud ne, nic se neděje, vyrovnáš se ostatním koloběžkářům a užiješ si trošku sportu… Pokud už musíš, prostě ji složíš a 8 kg odneseš iv ruce, z busu tě nevyhodí a taxikář také frflat nebude. Krásný výkon 250W ti tento moderní stroj neohřeje na více než 10 – 40C, louže také nejsou překážkou, protože tato černá kráska je voděodolná. Pokud máš více než 120 cm či tvůj stín je hodný 2 metrové postavy, váhou létáš někde kolem 100 kg a máš něco mezi 16 a 50 lety, což opravdu není konečná, tak neváhej a zkus…

Další informace

Minimální věk jezdce
Vhodná teplota na ježdění
Materiál

Voděodolnost

Výška Jezdce
Výkon motoru

Váha zařízení

Úhel stoupání

Rychlost

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Dojezd

Doba nabíjení

Baterie

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrická koloběžka Smarthlon GoTrax se 6 palcovými kolečky černá Elektrická koloběžka Smarthlon GoTrax se 6 palcovými kolečky černá
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: