Sleva!

Elektrická koloběžka TORCH BASIC

6,956 

Popis produktu

Elektrická koloběžka TORCH BASIC je vynikající model v kategorii elektrických koloběžek, ideální pro městské prostředí a dospělé jezdce. S maximální rychlostí 25 km/h a dojezdem 15 km/strong> na jedno nabití, je perfektním společníkem na cestách do práce nebo školy. Poháněná 250W motorem a vybavená baterií s kapacitou 4Ah, zaručuje hladkou a stabilní jízdu.

Bezpečnost a pohodlí

Koloběžka TORCH BASIC je navržena s ohledem na bezpečnost a pohodlí jezdce. S maximální nosností 100 kg je vhodná pro dospělé a starší děti nad 14 let. Její kompaktní rozměry 105 x 43 x 115 cm a hmotnost pouze 12 kg umožňují snadné skladování a přenosnost.

Odolnost a výdrž

TORCH BASIC je odolná vůči vodě a prachu s hodnocením IP54, takže ji můžete používat v různých povětrnostních podmínkách. Je navržena tak, aby zvládla stoupání do 20° a pracovala v teplotním rozmezí od -10°C do 40°C.

Design a funkce

Koloběžka TORCH BASIC je vybavena LCD displejem, kde můžete sledovat stav baterie a aktuální rychlost. Její minimalistický design a černá barva ji dělají ideální pro nejnáročnější uživatele.

Parametry produktu

– Max rychlost: 25 KM/H – Max dojezd na nabití: 15 KM – Nosnost: 100 KG – Doba nabíjení: 3-4 H – Kola: 21 cm s protiskluzovým pláštěm – Hmotnost: 12 KG – Rozměry (D x Š x V): 1050 x 430 x 1150 mm

Výhody modelu TORCH

Elektrická koloběžka Spokey TORCH je skvělou volbou pro každého, kdo ocení spojení klasického a moderního. Minimalistický design zaručuje snadné a pohodlné použití. Díky klasické barevné kombinaci je TORCH ideální pro nejnáročnější uživatele.

Produkt, který hledáte již není v prodeji.

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrická koloběžka TORCH BASIC je výjimečným produktem v kategorii elektrických koloběžek, městských elektrických koloběžek, elektrických koloběžek pro dospělé a skládacích elektrických koloběžek. Tento model je navržen tak, aby poskytoval pohodlnou a efektivní jízdu s maximální rychlostí 25 km/h a dojezdem 15 km na jedno nabití.

Koloběžka TORCH BASIC je poháněna 250W motorem, který zaručuje hladkou a stabilní jízdu. Baterie s kapacitou 4Ah poskytuje dostatečnou energii na dlouhé výlety po městě nebo na krátké cesty do práce či školy. Doba nabíjení baterie je přibližně 3-4 hodiny, takže koloběžku můžete snadno nabíjet přes noc a být připraven na další den.

Tato koloběžka je navržena s ohledem na bezpečnost a pohodlí jezdce. Její maximální nosnost je 100 kg, což znamená, že je vhodná pro většinu dospělých a starších dětí nad 14 let. Její rozměry jsou 105 x 43 x 115 cm, což zaručuje pohodlnou jízdu a snadné skladování. Hmotnost koloběžky je jen 12 kg, takže je snadno přenosná a skladná.

TORCH BASIC je vybavena velkými bezdušovými koly o průměru 21 centimetrů, které zaručují maximální komfort při jízdě. Koloběžka je také odolná vůči vodě a prachu s hodnocením IP54, takže ji můžete používat v různých povětrnostních podmínkách. Je navržena tak, aby zvládla stoupání do 20° a pracovala v teplotním rozmezí od -10°C do 40°C.

Koloběžka TORCH BASIC je vybavena LCD displejem, kde můžete sledovat stav baterie a aktuální rychlost. Její minimalistický design a černá barva ji dělají ideální pro nejnáročnější uživatele.

Parametry:
– Max rychlost: 25 KM/H
– Max dojezd na nabití: 15 KM
– Nosnost: 100 KG
– Doba nabíjení: 3-4 H
– Kola: 21 cm s protiskluzovým pláštěm
– Hmotnost: 12 KG
– Rozměry (D x Š x V): 1050 x 430x 1150 mm

Elektrická koloběžka Spokey TORCH je skvělou volbou pro každého, kdo ocení spojení klasického a moderního. Minimalistický design zaručuje snadné a pohodlné použití. Díky klasické barevné kombinaci je TORCH ideální pro nejnáročnější uživatele. Výhodou modelu Torch jsou velká bezdušová kola o průměru 21 centimetrů, která zaručí maximální komfort při jízdě. Stav vaší baterie s kapacitou 4Ah a aktuální rychlost můžete zkontrolovat na LCD displeji na řidítkách. Jízda na skútru je hračka. Rychlost se ovládá páčkou na pravé rukojeti. Musíte se jen zatlačit a jít!

Další informace

Výkon motoru

Baterie

Barva

Dojezd

Rychlost

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Doba nabíjení

Váha zařízení

Minimální věk jezdce

Úhel stoupání

Voděodolnost

Vhodná teplota na ježdění

Výška Jezdce

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrická koloběžka TORCH BASIC Elektrická koloběžka TORCH BASIC
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: