Sleva!

Elektrické autíčko Jeep X10

4,767 

Podrobnosti

Elektrické autíčko Jeep X10 je ideálním dárkem pro děti ve věku od 2 do 5 let. Toto bílá barva autíčko je vybaveno 2x35W motorem, který je napájen 12V baterií. Autíčko dokáže jezdit rychlostí až 5 km/ha na jedno nabití vydrží až 2 hodiny. Autíčko má rozměry 116 x 70 x 62 cm a je vybaveno 27 cm koly, která zajišťují stabilní a plynulou jízdu. Autíčko lze nabíjet až 8-10 hodin, což zajišťuje dlouhou životnost baterie a hodiny zábavy pro vaše děti.

Technologie a vlastnosti

Elektrické autíčko Jeep X10 je vybaveno moderními technologiemi jako je USB a AUX vstup, které umožňují připojení externích zařízení pro přehrávání hudby nebo pohádek. Toto autíčko je ideální pro jízdu na různých površích, ať už na trávě, písku nebo asfaltu. S jeho pomocí může vaše dítě objevovat svět na vlastních čtyřech kolech a zároveň rozvíjet své motorické a koordinační dovednosti.

Kategorie a funkce

Elektrické autíčko Jeep X10 s dojezdem 2 hodiny a maximální rychlostí 5 km/h je součástí kategorie Dětská elektrická autíčka. Tento plně funkční dvoumístný dětský elektrický džíp, se kterým mohou vaše děti jezdit uvnitř nebo venku rychlostí až 6 km/h, si jednoduše zamilujete. 3 rychlostní stupně dopředu a jeden dozadu a funkční přední světla. Velké disky s robustními koly, zpětná zrcátka se světly, klaksonem, směrovými světly a plně funkčním dálkovým ovládáním, s dosahem až 30 metrů. Auto je dodáváno s nabíjecí baterií a síťovou nabíječkou, abyste mohli ihned jezdit.

Specifikace

Max rychlost: 5 KM/H. Max dojezd na nabití: 2 hod. Motor: 2X35W. Nosnost: 30 KG. Výška podvozku: 13 cm. Hmotnost: 18 KG. Rozměry sedáku (šířka x hloubka): 41×20 cm.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrické autíčko Jeep X10 je ideálním dárkem pro děti ve věku od 2 do 5 let. Toto bílá barva autíčko je vybaveno 2x35W motorem, který je napájen 12V baterií. Autíčko dokáže jezdit rychlostí až 5 km/h a na jedno nabití vydrží až 2 hodiny.

Autíčko má rozměry 116 x 70 x 62 cm a je vybaveno 27 cm koly, které zajišťují stabilní a plynulou jízdu. Autíčko lze nabíjet až 8-10 hodin, což zajišťuje dlouhou životnost baterie a hodiny zábavy pro vaše děti.

Elektrické autíčko Jeep X10 je vybaveno moderními technologiemi jako je USB a AUX vstup, které umožňují připojení externích zařízení pro přehrávání hudby nebo pohádek.

Toto autíčko je ideální pro jízdu na různých površích, ať už na trávě, písku nebo asfaltu. S jeho pomocí může vaše dítě objevovat svět na vlastních čtyřech kolech a zároveň rozvíjet své motorické a koordinační dovednosti.

Elektrické autíčko Jeep X10 s dojezdem 2 hodiny a maximální rychlostí 5 km/h je součástí kategorie Dětská elektrická autíčka.

Tento plně funkční dvoumístný dětský elektrický džíp, se kterým mohou vaše děti jezdit uvnitř, nebo venku rychlostí až 6 km/h< /strong>, si jednoduše zamilujete. 3 rychlostní stupně dopředu a jeden dozadu a funkční přední světla. Velké disky s robustními koly, zpětná zrcátka se světly, klaksonem, směrovými světly a plně funkčním dálkovým ovládáním, s dosahem až 30 metrů. Auto je dodáváno s nabíjecí baterií a síťovou nabíječkou, abyste mohli ihned jezdit.

Podrobnosti:
Max rychlost: 5 KM/H
Max dojezd na nabití: 2 hod.
Motor: 2X35W
Nosnost: 30 KG
Výška podvozku: 13 cm
Hmotnost: 18 KG
Rozměry sedáku (šířka x hloubka): 41×20 cm

Další informace

Barva

Motor autíčka

Baterie autíčka

Dojezd autíčka

Rychlost autíčka

Rozměry autíčka

Doba nabíjení autíčka

Věk uživatele autíčka

Doplňky autíčka

, ,

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrické autíčko Jeep X10 Elektrické autíčko Jeep X10
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: