Sleva!

Elektrický longboard Benchwheel E-S

9,975 

Detaily

Elektrický longboard Benchwheel E-S je kompaktní a snadno přenosný produkt v kategorii E-skateboardy s rozměry 94 x 20 x 28 cm a hmotností pouze 5 kg. Poháněný silným 1000W motorem, dosahuje maximální rychlosti až 25 km/h a je schopen unést jezdce o hmotnosti až 100 kg. Baterie 2,5Ah 36V 90Wh poskytuje dostatečnou energii pro jízdu na vzdálenost až 10 km na jedno nabití a nabíjí se přibližně 1-2 hodiny.

Popis

Elektrický skateboard Benchwheel E-S je navržen tak, aby byl jednoduchý na ovládání. S jeho bezdrátovým ovladačem můžete snadno ovládat rychlost a směr jízdy. Tento skateboard je také vybaven LED světly pro lepší viditelnost při jízdě v noci. Je ideální pro každodenní dojetí do práce, školy nebo jen pro zábavu.

Parametry

– Rozměry: 94 x 20 x 28 cm – Maximální hmotnost jezdce: 100 kg – Výkon: 1000W – Dosah: 10 km – Maximální rychlost: 25 km/h – Doba nabíjení: 1-2 hodiny – Hmotnost: 5 kg – Kapacita baterie: 2,5Ah 36V 90Wh – Kategorie: E-skateboardy

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Elektrický longboard Benchwheel E-S je výjimečný produkt v kategorii E-skateboardy, který nabízí jedinečnou kombinaci výkonu, pohodlí a stylu. S jeho rozměry 94 x 20 x 28 cm a hmotností pouze 5 kg, je tento skateboard kompaktní a snadno přenosný, což jej činí ideálním pro cestování po městě nebo pro rychlé přesuny na krátké vzdálenosti.

Benchwheel E-S je poháněn silným 1000W motorem, který dokáže dosáhnout maximální rychlosti až 25 km/h. Tento výkon umožňuje jezdci plynulý a rychlý pohyb, dokonce i na strmých kopcích. Skateboard je schopen unést jezdce o hmotnosti až 100 kg, což jej činí vhodným pro dospělé i mladistvé.

Skateboard je vybaven baterií 2,5Ah 36V 90Wh, která poskytuje dostatečnou energii pro jízdu na vzdálenost až 10 km na jedno nabití. Baterie se nabíjí přibližně 1-2 hodiny, což znamená, že můžete být opět na cestě v krátké době.

Elektrický skateboard Benchwheel E-S je navržen tak, aby byl jednoduchý na ovládání. S jeho bezdrátovým ovladačem můžete snadno ovládat rychlost a směr jízdy. Tento skateboard je také vybaven LED světly pro lepší viditelnost při jízdě v noci.

Tento produkt je ideální pro každodenní dojetí do práce, školy nebo jen pro zábavu. Je to skvělý způsob, jak se pohybovat po městě, užívat si jízdy a zároveň být ekologický.

Elektrický skateboard Benchwheel E-S je opravdu vynikající produkt, který nabízí vysoký výkon, pohodlí a styl. Je to ideální společník pro moderního městského jezdce, který hledá efektivní a zábavný způsob, jak se pohybovat po městě.

Elektrický skateboard z provedení E-S, který se vyznačuje svojí velikostí 36 palců patří mezi oblíbené modely. I díky své hmotnosti, která nepřekračuje 5 kg, je kompaktní a lze ji snadno přenášet i ve vozidlech MHD.

Výhodou je i to, že zákon považuje jezdce na skateboardu stále za chodce. I díky tomu se mohou volně pohybovat po náměstích či chodnících. Maximální doporučená hmotnost jezdce je na úrovni 130 kilogramů. Provozní teplota je dána výrobcem od 10 do 40 stupňů Celsia. Výkon je na úrovni 1000 W ai ​​díky tomu je maximální rychlost na úrovni 25 kilometrů za hodinu.

Počet cyklů baterie je při paramtrech Li-ion 36V 2500 mAh/90Wh udáván na počet 800. Nabití baterie je celkem rychlé, netrvá více než 90 minut do plného nabití.

Parametry:
– Rozměry: 94 x 20 x 28 cm
– Maximální hmotnost jezdce: 100 kg
– Výkon: 1000W
– Dosah: 10 km
– Maximální rychlost: 25 km/h
– Doba nabíjení: 1-2 hodiny
– Hmotnost: 5 kg
– Kapacita baterie: 2,5Ah 36V 90Wh
– Kategorie: E-skateboardy

Další informace

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Výkon motoru

Dojezd

Rychlost

Doba nabíjení

Váha zařízení

Baterie

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrický longboard Benchwheel E-S Elektrický longboard Benchwheel E-S
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: