Harley koloběžka CityCoco SC11+ (20Ah, 1500W-2000W) bez CE

Popis produktu

Harley koloběžka CityCoco SC11 je revoluční produkt v kategorii CityCoco elektrických Harley koloběžek. Dostupná v červené, černé a žluté barvě, tato koloběžka je vybavena 20Ah 60V baterií, která se nabíjí přibližně 5-6 hodin a poskytuje dojezd 45-50km. Dostupná ve dvou variantách výkonu, 1500W a 2000W, s maximální rychlostí 30 – 35 km/h a 40 – 50 km/h .

Technické specifikace

Harley koloběžka CityCoco SC11 je schopna zdolat svahy s maximálním sklonem do 30°. Hmotnost koloběžky je 60 kg a její nosnost je až 200kg. Rozměry koloběžky jsou 185x80x113cm.

Vlastnosti a výhody

Tato koloběžka je ideální pro městskou jízdu, ale díky odpružení vpředu i vzadu se s ní můžete vydat i na méně rovné povrchy. Na koloběžce naleznete spolehlivý tachometr s ukazatelem stavu baterie. Pro bezpečnou jízdu v noci je koloběžka vybavena dálkovými a střídavými světly, jakož i směrovými světly.

Legislativa a bezpečnost

V případě maximální rychlosti do 25 km/h není nutné řidičské oprávnění a samozřejmě ani přihlášení koloběžky, doporučujeme však pojistku, někdy stačí domácí pojistka stejně jako u kol. V případě, že koloběžka dosahuje rychlosti nad 25km/h je zapotřebí řidičské oprávnění AM. Nošení přilby je povinné jen při přihlášené koloběžce, stejně jako pojistka.

Elektroskútr bez řidičského průkazu nebo s ním? Jak k registraci elektromotocyklu?

Široká nabídka Elektroskútrů a Motocyklů
Služby po-záručního servisu
Prodloužené odstoupení od smlouvy na 20 dnů
Servis a expresní řešení reklamací


Produkt, který hledáte již není v prodeji.

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Harley koloběžka CityCoco SC11 je revoluční produkt v kategorii CityCoco elektrických Harley koloběžek. Tento model je dostupný v různých barevných provedeních, konkrétně v červené, černé a žluté barvě.

Koloběžka je vybavena 20Ah 60V baterií, která se nabíjí přibližně 5-6 hodin. Po úplném nabití dokáže koloběžka ujet vzdálenost 45-50km. Tento model je dostupný ve dvou variantách výkonu, a to 1500W a 2000W. Verze o výkonu 1500W dosahuje maximální rychlosti 30 – 35 km/h, zatímco silnější verze s výkonem 2000W dosahuje rychlosti 40 – 50 km/h.

Harley koloběžka CityCoco SC11 je schopna zdolat svahy s maximálním sklonem do 30°. Hmotnost koloběžky je 60 kg a její nosnost je až 200kg. Rozměry koloběžky jsou 185x80x113cm.

Tato koloběžka je ideální pro městskou jízdu, ale díky odpružení vpředu i vzadu se s ní můžete vydat i na méně rovné povrchy. Na koloběžce naleznete spolehlivý tachometr s ukazatelem stavu baterie. Pro bezpečnou jízdu v noci je koloběžka vybavena dálkovými a střídavými světly, jakož i směrovými světly.

Parametry:

– Baterie: 20Ah 60V
– Doba nabíjení: 5-6 hodin
– Dojezd: 45-50km
– Barvy: Červená, Černá, Žlutá
– Nosnost: 200kg
– Rozměry: 185x80x113cm
– Maximální rychlost (1500W): 30 – 35 km/h
– Maximální rychlost (2000W): 40 – 50 km/h
– Maximální sklon: do 30°
– Hmotnost: 60 kg
– Výkon: 1500W, 2000W

Revoluce ve formě elektrické Harley koloběžky? S dvou sedadlem? V tom případě Vás jistě zaujme novinka, která si své místo na žebříčku, s rychlostí až 50 km/h, udrží ne jednu sezónu. O Vašibezpečnost se jednoznačně postarají spolehlivé hydraulické brzdy. Rychle a bezpečně si můžete s touto Harley koloběžkou užívat nezapomenutelných 50 až 60 km. Odpružení vpředu i vzadu vám poskytne pohodlnou jízdu. Na své si přijdou i noční jezdci, kterým na cestu budou svítit jak dálkově tak i střídavá, ba dokonce na správnou cestu je navedou i směrová světla . Další z mnoha plusů této Harley koloběžky je spolehlivý tachometr s ukazatelem baterie. Po zážitku z jízdy si můžete iv pohodlí domova dobít až 20 Ah přenosnou baterii. Možnost přihlášení do evidence vozidel mají jen Harley koloběžky s Certifikátem. V certifikátu od koloběžky, která dosahují max. rychlost nad 45km/h je stále uvedena rychlost do 45 km/h.

Česká legislativa: V případě maximální rychlosti do < strong>25 km/h není nutné řidičské oprávnění a samozřejmě ani přihlášení koloběžky, doporučujeme však pojistku, někdy stačí domácí pojistka stejně jako u kol. V případě, že koloběžka dosahuje rychlosti nad 25km/hje potřebné řidičské oprávnění AM. Přihlašování této koloběžky je individuální a lze získat technický průkaz po kontrole na Odboru silniční dopravy a pozemních komunikací v každém městě na Slovensku. Nošení přilby je povinné jen při přihlášené koloběžce, stejně jako pojistka.

Česká legislativa:

Další informace

Baterie

Doba nabíjení

Dojezd

Barva

, ,

Maximální hmotnost jezdce

Rozměry

Rychlost

Úhel stoupání

Váha zařízení

Výkon motoru

,

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Harley koloběžka CityCoco SC11+ (20Ah, 1500W-2000W) bez CE Harley koloběžka CityCoco SC11+ (20Ah, 1500W-2000W) bez CE
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: