Sleva!

Hoverboard Lambo Bílý

3,532 

Popis produktu

Hoverboard Lambo Bílý je výjimečný produkt, který kombinuje stylový design a vysokou funkčnost. Navržen ve stylu bílého Lamborghini, tento hoverboard je vybaven 8palcovými koly, LED osvětlením a Bluetooth reproduktorem. Poháněný dvěma 350W motory, dosahuje maximální rychlosti 20 km/ha je schopen překonat svahy až do úhlu 20°.

Technické specifikace

Hoverboard Lambo Bílý je vybaven baterií SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), která poskytuje dostatečnou energii pro jízdu na vzdálenost až 20 km. Doba nabíjení baterie je mezi 1 až 2 hodinami. Tento hoverboard je navržen tak, aby byl schopen unést jezdce o hmotnosti od 25 kg až do 130 kg. Rozměry tohoto hoverboardu jsou 58,4 x 22 x 21 cm a jeho hmotnost je 12 kg.

Použití a údržba

Hoverboard Lambo Bílý je určen k použití v teplotách mezi 10 a 40°C. Větší bratr základního hoverboardu standard se liší především ve velikosti koleček a designu produktu, který nápadně připomíná sportovní automobily Lamborghini. Bílá barva skvěle poukazuje na ostré linie tohoto produktu.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Hoverboard Lambo Bílý je výjimečný produkt, který kombinuje stylový design a vysokou funkčnost. Tento hoverboard je navržen ve stylu bílého Lamborghini, což mu dodává jedinečný a atraktivní vzhled.

Hoverboard je vybaven 8palcovými koly, která zajišťují plynulou a stabilní jízdu. Tato kola jsou dostatečně velká na to, aby zvládla různé povrchy a terény. Hoverboard je také vybaven LED osvětlením, které zvyšuje viditelnost a bezpečnost při jízdě v noci nebo za slabého světla.

Jednou z hlavních vlastností tohoto hoverboardu je Bluetooth reproduktor, který umožňuje přehrávat hudbu nebo jiné zvuky z vašeho chytrého telefonu. Tato funkce přidává zábavu a zážitek z jízdy na hoverboardu.

Hoverboard Lambo Bílý je poháněn dvěma 350W motory, které se nacházejí v kolech. Tyto motory jsou schopny dosáhnout maximální rychlosti 20 km/ha umožňují hoverboardu překonat svahy až do úhlu 20°.

Tento hoverboard je vybaven baterií SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), která poskytuje dostatečnou energii pro jízdu na vzdálenost až 20 km. Doba nabíjení baterie je mezi 1 až 2 hodinami, což znamená, že můžete rychle pokračovat v jízdě po krátké přestávce na dobíjení.

Hoverboard Lambo Bílý je navržen tak, aby byl schopen unést jezdce s hmotností od 25 kg až do 130 kg. Toto činí tento hoverboard ideálním pro děti i dospělé.

Rozměry tohoto hoverboardu jsou 58,4 x 22 x 21 cm a jeho hmotnost je 12 kg. Tyto parametry zajišťují, že hoverboard je kompaktní a snadno přenosný.

Hoverboard Lambo Bílý je určen k použití v teplotách mezi 10 a 40 °C. To znamená, že jej můžete používat v různých klimatických podmínkách.

Větší bratr základního hoverboardu standard se liší především ve velikosti koleček a designu produktu, který nápadně připomíná sportovní automobily Lamborghini. Bílá barva skvěle poukazuje na ostré linie tohoto produktu. TAO-TAO a Samsung vytvořily kooperaci kvality světové značky se značkou výrobce základních desek té nejlepší kvality, které se pro hoverboardy vyrábějí.

Maximální váha která je u tohoto typu únosná je 130 kg, což je v porovnání s 6,5 palcovou verzí o 10 kg více. Je však třeba říci, že se nezvýšila jen maximální váha, ale i minimální přípustná váha jezdce, která je u tohoto produktu 25 kg. 8 palcové hoverboardy lze použít ve stejném prostředí jako kolonožky standard (interiér, rovné cesty v exteriéru). Výhodou však je vyšší podvozek a tedy lepší průjezdnost menšími nerovnostmi. Dojezd záleží na váze jezdce, způsobu ježdění a jiných faktorech. Udávaný dojezd je 20 km.

Parametry:

– Typ: Hoverboard
– Kategorie: Hoverboardy 8 palců
– Baterie: 4,4Ah 36V
– Počet cyklů: 250 – 500
– Doba nabíjení: 1-2 hodiny
– Dojezd: 20km
– Barva: Bílá
– Maximální nosnost: 130kg
– Minimální nosnost: od 25kg
– Rozměry: 58,4 x 22 x 21 cm
– Maximální rychlost: 20 km/h
– Maximální sklon: do 20°
– Hmotnost: 12 kg
– Teplota použití: 10-40°C
– Výkon motoru: 350W x2
– Bluetooth reproduktor: Ano
– LED osvětlení: Ano

Další informace

Baterie

Doba nabíjení

Dojezd

Barva

Maximální hmotnost jezdce

Minimální hmotnost jezdce

Rozměry

Rychlost

Úhel stoupání

Váha zařízení

Vhodná teplota na ježdění

Výkon motoru

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Hoverboard Lambo Bílý Hoverboard Lambo Bílý
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: