Sleva!

Hoverboard Offroad FIRE

4,326 

Detaily

Hoverboard Offroad FIRE je výjimečný produkt, který nabízí jedinečný zážitek z jízdy. S 10 palcovými nafukovacími koly a LED osvětlením, tento hoverboard je nejen praktický, ale také stylový. Poháněný dvěma 350W motory, dosahuje maximální rychlosti 20 km/h a zdolává svahy s maximálním sklonem do 25°.

Baterie a doba nabíjení

Hoverboard je vybaven baterií SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), která poskytuje dostatečnou energii pro jízdu na vzdálenost až 20 km na jedno nabití. Doba nabíjení baterie je mezi 1-2 hodinami.

Rozměry a hmotnost

Hoverboard Offroad FIRE je navržen tak, aby byl vhodný pro jezdce s hmotností od 25 kg do 130 kg. Jeho kompaktní rozměry 66 x 27 x 27 cm a hmotnost 14 kg umožňují snadné přenášení a skladování.

Podmínky použití

Tento hoverboard je ideální pro použití v různých podmínkách, od 10-40°C. S jeho ohnivým designem a vysokou kvalitou výroby je Hoverboard Offroad FIRE skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a stylový hoverboard.

Výhody a vlastnosti

Hoverboard Offroad FIRE nabízí LED osvětlení a bluetooth reproduktor, který je součástí základních desek od výrobců TAO- TAO. Tento výrobce i výrobce baterií Samsung patří mezi top výrobců v daném oboru.

Použitelnost a servis

Gyroboard je vhodný pro nejmenší, dospělé a také pro ty nejstarší. Poskytujeme vlastní pozáruční servis, a tedy Vám i po uplynutí 2 let umíme zařízení opravit, případně vyměnit kryty a pod.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Hoverboard Offroad FIRE je výjimečný produkt, který nabízí jedinečný zážitek z jízdy. Tento hoverboard je vybaven 10 palcovými nafukovacími koly, které zajišťují pohodlnou a hladkou jízdu i na nerovném terénu. S LED osvětlením a bluetooth reproduktorem je tento hoverboard nejen praktický, ale také stylový.

Hoverboard Offroad FIRE je poháněn dvěma 350W motory, které se nacházejí v kolečkách. Tyto motory jsou schopny dosáhnout maximální rychlosti 20 km/h a umožňují hoverboardu zdolat svahy s maximálním sklonem do 25°.

Tento hoverboard je vybaven baterií SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah), která poskytuje dostatečnou energii pro jízdu na vzdálenost až 20 km na jedno nabití. Doba nabíjení baterie je mezi 1-2 hodinami.

Hoverboard Offroad FIRE je navržen tak, aby byl vhodný pro jezdce s hmotností od 25 kg do 130 kg. Jeho kompaktní rozměry 66 x 27 x 27 cm a hmotnost 14 kg umožňují snadné přenášení a skladování.

Tento hoverboard je ideální pro použití v různých podmínkách, od 10-40°C. S jeho ohnivým designem a vysokou kvalitou výroby je Hoverboard Offroad FIRE skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivý a stylový hoverboard.

Parametry:

– Baterie: SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah)
– Doba nabíjení: 1-2 hodiny
– Dojezd: 20 km
– Maximální rychlost: 20 km/h
– Maximální sklon: do 25°
– Hmotnost: 14 kg
– Rozměry: 66 x 27 x 27 cm
– Motory: 2x350W
– Maximální nosnost: 130 kg
– Minimální nosnost: 25 kg
– Teplota použití: 10-40°C
– Kola: 10 palcové nafukovací
– Osvětlení: LED
– Bluetooth reproduktor: Ano

Použitelnost tohoto produktu barvy Fire (uklidňující a přívětivé barvy), je podle našeho názoru ta nejlepší. Toto vyjádření umíme obhájit tím, že zařízení obsahuje 10 palcová nafukovací kolečka a nejvýše postavený podvozek oproti ostatním verzím hoverboardů, je tedy možné jej využít iu travnatých povrchů, lesů a kamenitých cestách s jámami. Hoverboard obsahuje LED osvětleníabluetooth reproduktor, který je součástí základních desek od výrobců TAO-TAO. Tento výrobce i výrobce baterií Samsung patří mezi top výrobců v daném oboru.

  • Výstražná světýlka LED pro bezpečnou jízdu
  • < li>Baterie SAMSUNG Li-ION (36V 4,4Ah)

  • Základní desky TAO-TAO
  • Bluetooth reproduktor
  • 2x350W motory nacházející se v kolečkách

Gyroboard je vhodný pro nejmenší, dospělé a také pro ty nejstarší. Způsobilost jezdce se tedy neurčuje podle věku ale podle váhy, která je minimálně 25 kg a maximálně 130 kg. Váha je jedním z mnoha faktorů určujících dojezd zařízení na jedno nabití. Je dobré zmínit například počasí, styl ježdění a náročnost terénu. V technických parametrech od výrobců je udáván dojezd 20 km. Je třeba upozornit, že tento dojezd má spíše informační charakter. Zajímavé je zmínit že pokud byste si vybrali toto zařízení, za 1 € byste byli schopni ujet něco kolem 1000 km. Výhodou oproti konkurenci je, že poskytujeme vlastní pozáruční servis a tudíž Vám i po uplynutí 2 let umíme zařízení opravit, případně vyměnit kryty a pod.

Další informace

Baterie

Doba nabíjení

Dojezd

Barva

Maximální hmotnost jezdce

Minimální hmotnost jezdce

Rozměry

Rychlost

Úhel stoupání

Váha zařízení

Vhodná teplota na ježdění

Výkon motoru

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Hoverboard Offroad FIRE Hoverboard Offroad FIRE
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: