Hoverboardy z Číny

Když přišly na trh v roce 2011 revoluční přepravní prostředky s názvem segwaye a sklidily obrovský úspěch všude ve světě, nastoupili na scénu různí výrobci, který se snažili toto alternativní vozidlo za každou cenu napodobit. Tímto způsobem vznikl hoverboard a samozřejmě, zkuste hádat kterému státu připadá zásluha na konstrukci tohoto zařízení, no přece Číně.

Od roku 2014 se spustila masová výroba hoverboard a nebyl to nikdo jiný než Čína, která začala tento revoluční produkt šířit dál do světa. Poprvé byl představen na Čínském veletrhu v roce 2013 , kdy se tohoto nápadu rozhodlo chopit několik firem a dostali tak hoverboard na trh za příznivá ceny. První kusy byly konstruovány spíše způsobem pokus omyl, tak se často stávalo, že tato zařízení nebyla kvalitní a vykazovaly poruchy jako přehřívání baterie, čímž způsobovaly požáry. I díky těmto okolnostem se tehdy rozhodla firma Samsung pro spolupráci s firmami, které tyto hoverboardy vyráběly a začala pro ně dodávat kvalitní baterie s vysokou životností.

Dnes můžeme na trhu najít opravdu kvalitní hoverboard někdy nazývané také mini segwaye, které podléhají vysokým nárokům na kvalitu a proto i my vybíráme pouze ověřených výrobců, aby se podobné věci jako v minulosti nestávaly.

Jelikož se zabýváme prodejem hoverboardu již více než 3 roky, máme s nimi bohaté zkušenosti a víme zabezpečit to, aby ty, které jsou v naší nabídce , byly co nejkvalitnější. Máme v Číně továrnu která pro nás tyto hoverboard vyrábí a my dohlížíme nejen na průběh výroby ale i na koncový výstup zařízení z výrobní linky, čímž Vám zabezpečíme to nejkvalitnější co se dá v dnešní době na trhu najít. I když jsou tyto výrobky čínskeho puvodu není důvod k obavám, protože na kvalitu dohlédneme za Vás.

Pokud jste si do teď říkali větu: “já žádný čínský šmejd nechci”, vyvedeme Vás z omylu, všechny hoverboardy jsou vyráběny v Číně, což ale neříká o jejich kvalitě, jelikož mnoho značkových věcí je vyráběných právě tam. Vždy záleží pouze na tom, jaké komponenty jsou při výrobě použité a jak si výrobce dá záležet na kvalitě výrobku.

Na závěr bychom jen poznamenali, že se vždy budeme snažit pokročit a kvalitu posouvat do dalších úrovni jak jen to půjde, i když už momentálně je na velmi vysoké. Budeme rádi za každý Váš dotaz nebo připomínku, ať už na naše služby nebo produkty, abychom se mohli posouvat a zkvalitňovat, protože to děláme pro Vás.

0