Nabíjení hoverboardů

Pokud hledáte odpověď na otázku jak nabíjet hoverboard, najdete odpověď i v samotném návodu k použití, ale zde Vám zkusíme blíže popsat , jak na to. Neodmyslitelnou součástí balení hoverboardu je vždy nabíjecí kabel (nabíječka). Mnozí se často ptáte, zda je součástí balení a ano, samozřejmě je, pokud uvidíte někde recenzi v podobě: “neposílají nabíječky” je to pravděpodobně jen snaha konkurence poškodit naše jméno. Doplňková výbava která ne vždy musí při hoverboard být, je dálkový ovladač a taška, ale naše zařízení obsahují i tyto součásti takže můžete být bez obav.

Pojďme k samotnému nabíjení. Podstatné je, aby byl hoverboard vypnutý, pokud ho jdete nabíjet. Hoverboard následně připojíme prostřednictvím tohoto kabelu na síť, okamžitě by měla na nabíjecím adaptéru zasvítit červená kontrolka, což znamená, že se zařízení nabíjí. Hoverboard nabíjíme až do chvíle, dokud na adaptéru nerozsvítí namísto červené kontrolky zelená nebo modrá. Hned potom zařízení odpojíme ze zdroje elektrické energie, abychom nepoškozovaly baterii.

Nabíjení není nijak složité a zvládne to opravdu každý, pokud budete mít s nabíjením i po přečtení tohoto článku problém, neváhejte nás kontaktovat a my Vám velmi rádi poradíme.

0