Recenze hoverboardů

V této části najdete recenze od našich zákazníků. Vždy se snažíme zákazníkovi poskytnout tu nejvyšší kvalitu ať už zboží nebo služeb a tedy péče o zákazníka je na prvním místě. Doposud jsme zažili pouze pozitivní ohlasy na námi odvedenou práci ale samozřejmě jsme velmi vděční za každou připomínku ke zlepšení kvality služeb zákazníkům. Hoverboardy někdy nazývané i kolonožky které nabízíme, obsahují pouze ty nejkvalitnější komponenty, díky kterým jsou velmi spolehlivé, to je to, co si zákazníci nejvíce cení. Jsme velmi rádi, že se Vám naše gyroboardy líbí a že jste s nimi takto spokojeni a budeme se snažit aby kvalita, kterou Vám budeme poskytovat, byla vždy na co nejvyšší úrovni. Testy, kterým podléhají naše hoverboard jsou velmi přísně kontrolovány a tak je nad kvalitou vždy dohlíženo. U nás najdete ty nejkvalitnější vozítka za ty nejlepší ceny na trhu.

“Hned po objednání ma prodejce kontaktoval a oznámil mi, že daný hoverboard je vyprodány ale velmi ochotně pomohl z výběrem jiného provedení z kterým jsme velmi spokojen. Zatím nemám co vytknout přeji mnoho úspěchů. “

Jiří, Kladno

“Zboží mi bylo doručeno včera tak jak jsem i očekával. Jediné co chybělo, byla faktura, která mi prý měla přijít na mail. Prodejce byl ale ochoten a fakturu hned dodatečně poslal. Velká ochota ze strany zaměstnanců.”

Stanislav, Domaslavice

“S nákupem na internetu nemám mnoho zkušeností a tak bylo vytvoření objednávky pro mě problematické. Slečna na telefonu mi ale pomohla a vytvořila objednávku za mě za co opravdu děkuji.”

Žaneta, Most

0