Rychlost hoverboardů

Mini segwaye – i takto se někdy nazývají revoluční prostředky hoverboardy, které v posledních letech dobíjejí svět. Tato zařízení vlastní i několik světových hvězd a tak je můžeme vidět v nejnovějších videoklipech. Máme bohaté zkušenosti s prodejem těchto zařízení, a tak se rádi podělíme o naše zkušenosti abyste si ušetřili chvíle strávené nad problémem.

Jeden z parametrů, který udáváme v popisu každého produktu a který udává i výrobce  je rychlost, kterou lze dosáhnout. Rychlost kterou udává výrobce není problém překročit, ale od toho okamžiku je velké riziko, že se zařízení uvede do nouzového režimu a tím se zablokuje. Takové zablokování může způsobit pád, tím zranění jezdce, proto upozorňujeme abyste zbytečně nepřeceňovali své schopnosti a schopnosti hoverboardu.

Maximální rychlost každého hoverboard je udávána v km / h a každé provedení má stanovenou hranici někde jinde. Zatímco 4,5 palcové dětské hoverboard mají udávanou rychlost okolo 5 km / h tak 6,5 “posouvají hranici až na 12 kilometrů za hodinu.

Tuto hranici si udrží i 8 a 8,5 palcové hoverboard, kterým tuto bezpečnou hodnotu stanovil výrobce. Z davu začínají vyčnívat až 10 a 10,5 palcové mini segwaye, u nichž je tato hranice posunuta až na 15 kilometrů za hodinu, to hlavně díky jejich velkým kolečkům.

V každém případě pokud nejste zkušený, doporučujeme nosit ochranné prvky a vždy se řídit pokyny uvedenými v návodu k použití a popisu daného zařízení. Sami uvidíte, při jaké rychlosti máte zařízení pod plnou kontrolou a toho je třeba držet.

0