Sleva!

Tělo hoverboardu

1,250 

Detaily

Tělo hoverboardu je základní komponentou, na které stojí všechny ostatní díly. Vytvořeno z odolné slitiny, zajišťuje pevnost a odolnost vůči různým vnějším vlivům. Ve středu těla se nacházejí dorazy, které zabraňují přetáčení hoverboardu a potrhání kabeláže. Tělo hoverboardu je místem, kde se připevňují všechny ostatní komponenty, jako jsou kola, motory, baterie, řídící jednotka a další.

Servis a údržba

V případě zlomení dorazu nebo celého těla hoverboardu nedoporučujeme laické zásahy. Výměna těla je totiž nejsložitější technickou opravou gyroboardů. Proto v takovém případě doporučujeme oslovit naše servisní středisko, které vám bude umět tělo hoverboardu odborně vyměnit již do pár dní. Tělo hoverboardu je klíčovou komponentou, která zajišťuje jeho funkčnost a bezpečnost. Bez něj by hoverboard nemohl existovat. Proto je důležité, aby bylo tělo vždy v dobrém stavu a aby se pravidelně kontrolovalo jeho stav.

Parametry

Materiál: Odolná slitina, Dorazy: Ano, Kompatibilita s ostatními díly: Ano, Možnost výměny: Ano, v servisním středisku, Kategorie: Příslušenství k hoverbordům , Náhradní díly na hoverboardy.

Video

Na závěr si můžete prohlédnout video, kde se dozvíte více o tom, jak je tělo hoverboardu vytvořeno z odolné slitiny a jak fungují dorazy, které se nacházejí ve středu těla. Video vám také ukáže, jak se na tělo připevňují ostatní komponenty a jak se provádí výměna těla v případě jeho poškození.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Tělo hoverboardu je základní komponentou, na které stojí všechny ostatní díly. Tento produkt patří do kategorií příslušenství k hoverbordům a náhradní díly na hoverboardy. Tělo hoverboardu je vytvořeno z odolné slitiny, která zajišťuje jeho pevnost a odolnost vůči různým vnějším vlivům.

Ve středu těla se nacházejí dorazy, které mají za úkol zabránit přetáčení hoverboardu a potrhání kabeláže jedoucí přes střed těla. Tyto dorazy jsou důležitou součástí těla, neboť zajišťují jeho stabilitu a bezpečnost při jízdě.

Tělo hoverboardu je místem, kde se připevňují všechny ostatní komponenty, jako jsou kola, motory, baterie, řídící jednotka a další. Bez těla by hoverboard nemohl fungovat, protože by neměl pevnou strukturu, která by držela všechny tyto komponenty pohromadě.

V případě zlomení dorazu nebo celého těla hoverboardu nedoporučujeme laické zásahy. Výměna těla je totiž nejsložitější technickou opravou gyroboardů. Proto v takovém případě doporučujeme oslovit naše servisní středisko, které vám bude umět tělo hoverboardu odborně vyměnit již do pár dní.

Tělo hoverboardu je tedy klíčovou komponentou, která zajišťuje jeho funkčnost a bezpečnost. Bez něj by hoverboard nemohl existovat. Proto je důležité, aby bylo tělo vždy v dobrém stavu a aby se pravidelně kontrolovalo jeho stav.

V případě jakýchkoli problémů s tělem hoverboardu neváhejte kontaktovat naše servisní středisko. Naši odborníci Vám budou vždy k dispozici a pomohou Vám vyřešit jakýkoli problém.

Parametry:

– Materiál: Odolná slitina
– Dorazy: Ano
– Kompatibilita s ostatními díly: Ano
– Možnost výměny: Ano, v servisním středisku
– Kategorie: Příslušenství k hoverbordům, Náhradní díly na hoverboardy

Na závěr si můžete prohlédnout video, kde se dozvíte více o tom, jak je tělo hoverboardu vytvořeno z odolné slitiny a jak fungují dorazy, které se nacházejí ve středu těla. Video vám také ukáže, jak se na tělo připevňují ostatní komponenty a jak se provádí výměna těla v případě jeho poškození.

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Tělo hoverboardu Tělo hoverboardu
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: