Triky na hoverboardu

Už odjakživa byli lidé vynalézaví a snažili se z tradičního udělat netradiční, tak vzniklo mnoho nápadů. I z takových bláznivých nápadů vznikl skateboard a později různé triky, které se na nich naučili lidé dělat. Dnes ale nechceme psát o skateboardu, který není předmětem tohoto článku, budeme se věnovat hoverboardum, které stejně vznikly z bláznivého nápadu vyrobit segway bez ručky.

Zní to možná neuvěřitelně, jak se někdo dokáže udržet bez problémů na něčem co nemá ani řídítka? Systém je zcela jednoduchý a každý ho zvládne ovládat během pár minut. Už je to nějaký čas, co je hoverboard na světovém trhu a tak začala obyčejná jízda parkem některých uživatelů nudit. Právě proto si chtěli tuto jízdu zpestřit, začaly vznikat různé triky, kterými baví nejen sebe ale i kolemjdoucích.

Otočky na místě, slalom couváním či otočení hoverboard pod nohama není pro některé zkušené žádným problémem.

Hoverboardy se dnes dokonce využívají často jako prvek taneční choreografie některých skupin, kde si můžeme všimnout opravdu nacvičené triky. Na webu je množství video-návodů jak na to každý kdo je jen trochu šikovný, se dokáže takové triky pomocí úsilí naučit.

Pokud tedy toužíte po hoverboard a předtím jste se vozili na skateboardu, nemyslete si, že zábava skončila, protože ta pokračuje a právě vy můžete být těmi, který budou novými triky inspirovat jiných.

0