Sleva!

Elektrická koloběžka Engwe Y10

12,071 

Popis produktu
Elektrická koloběžka ENGWE Y10 je moderní a výkonný dopravní prostředek s robustní konstrukcí a pokročilými technologiemi pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. S výkonným 350W motorem, maximální rychlostí 32 km/h a dojezdem až 65 km na jedno nabití, je ideální pro městskou dopravu i rekreační jízdu.
Klíčové vlastnosti a funkcionalita
Koloběžka ENGWE Y10 je vybavena předním bubnovým brzdovým systémem, LED světly a displejem pro bezpečnou jízdu. Její odolná a lehká konstrukce z hliníkové slitiny umožňuje přenášení a skladování, přičemž unese zátěž až 120 kg.
Skladnost a praktičnost
ENGWE Y10 je snadno složitelná ve třech jednoduchých krocích, což z ní činí ideálního společníka do městského prostředí.
Využití
ENGWE Y10 je ideální pro každodenní dojíždění po městě i rekreační jízdu. S nulovými emisemi je také ekologicky šetrným dopravním prostředkem.
Parametry
Koloběžka ENGWE Y10 má motor 350W, pneumatiky 10*3.0 palců, baterii 36V 13Ah, dojezd až 65 km, dobu nabíjení 5-6 hodin, bubnovou brzdu, hmotnost 17.2 kg a maximální zatížení 120 kg.
Závěr
ENGWE Y10 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivou, výkonnou a ekologickou elektrickou koloběžku. Díky svým pokročilým funkcím a robustnímu designu poskytuje bezpečnou a pohodlnou jízdu pro každodenní dojíždění i rekreační využití.

Produkt, který hledáte již není v prodeji.

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

ENGWE Y10: Komplexný Průvodce k Elektrické Koloběžce

Elektrická koloběžka ENGWE Y10 je moderní a výkonný dopravní prostředek, který kombinuje robustní konstrukci a pokročilé technologie pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. Tento průvodce vám poskytne detailní informace o funkcionalitě, vlastnostech a možných využitích ENGWE Y10.

Klíčové vlastnosti a funkcionalita

Výkonný motor Koloběžka je vybavena 350W motorem, který poskytuje dostatečný výkon pro hladkou a efektivní jízdu. Maximální rychlost je 25 km/h, s možností odemknutí až na 32 km/h, což umožňuje přizpůsobit rychlost různým jízdním podmínkám a místním předpisům.

Dlouhý dojezd S maximálním dojezdem až 65 km na jedno nabití je ENGWE Y10 ideální pro delší cesty bez obav z vybití baterie. Baterie 36V 13Ah zajišťuje spolehlivý výkon a dlouhou životnost.

Bezpečnost na prvním místě Koloběžka je vybavena předním bubnovým brzdovým systémem, který poskytuje spolehlivou a rychlou odezvu při brzdění. Díky jasným LED světlům vepředu a vzadu budete viditelní i za zhoršených světelných podmínek. LED displej pak poskytuje všechny potřebné informace během jízdy.

Odolná a lehká konstrukce Vyrobena z hliníkové slitiny, koloběžka váží pouhých 17.2 kg, ale je schopna nést zátěž až 120 kg. Tento lehký, ale odolný design usnadňuje přenášení a skladování koloběžky.

Skladnost a praktičnost ENGWE Y10 je snadno složitelná ve třech jednoduchých krocích, což z ní činí ideálního společníka do městského prostředí, kde může být snadno uložena nebo přenesena.

Využití

Městská doprava Díky své lehké konstrukci a dlouhému dojezdu je ENGWE Y10 ideální pro každodenní dojíždění po městě. Můžete ji snadno složit a vzít do veřejné dopravy nebo uložit v kanceláři.

Rekreační jízda Pro ty, kteří hledají zábavu a dobrodružství, ENGWE Y10 nabízí skvělou možnost prozkoumávat město nebo přírodu. Robustní pneumatiky 10*3.0 palců zvládnou různé terény a poskytují stabilní jízdu.

Ekologická alternativa S nulovými emisemi představuje ENGWE Y10 ekologicky šetrný dopravní prostředek, který přispívá k ochraně životního prostředí.

Parametre

Motor: 350W
Pneumatiky: 103.0 palců
Baterie: 36V 13Ah lithium-iontová
Dojezd: až 65 km
Doba nabíjení: 5-6 hodin
Brzdy: Bubnová brzda
Hmotnost: 17.2 kg
Maximální zatížení: 120 kg
Výška jezdce: 155-180 cm
Rozměry ve složeném stavu: 118
50.554 cm
Rozměry v rozloženém stavu: 118
50.5*120 cm
Světla: Přední LED, zadní LED
Displej: LED

ENGWE Y10 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivou, výkonnou a ekologickou elektrickou koloběžku. S jejími pokročilými funkcemi a robustním designem poskytuje bezpečnou a pohodlnou jízdu pro každodenní dojíždění i rekreační využití.

Další informace

Výkon motoru

Baterie

Dojezd

Rychlost

Barva

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Doba nabíjení

Váha zařízení

Voděodolnost

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrická koloběžka Engwe Y10 Elektrická koloběžka Engwe Y10
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: