Sleva!

Bezdrátový vysavač Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 s výkonným motorem a HEPA filtrem

11,492 

-17%
Popis produktu

Bezdrátový vysavač Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vysoce výkonný a spolehlivý nástroj pro dokonalou čistotu ve vaší domácnosti. S výkonným motorem s 10letou zárukou a širokým sortimentem příslušenství, tento vysavač je schopen vysávat kdekoli, dokonce i ve vašem autě.

Technologie a kapacita

Vysavač je vybaven technologií RotationClean, která umožňuje hygienické čištění filtru během několika vteřin. Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je bezsáčkový vysavač s kapacitou nádoby na prach 0,40 l, která je dostatečná pro většinu domácností.

Filtrace a baterie

Vysavač je vybaven HEPA filtrem, který zachycuje až 99,97% částic prachu a alergenů, ideální pro alergiky a lidi s citlivými dýchacími cestami. Napájení zajišťuje nabíjecí baterie s autonomií až 45 minut a dobou nabíjení jen 1 hodinu.

Rychlonabíjecí stanice a aliance Power For All

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vybaven rychlonabíjecí stanicí pro rychlejší nabíjení baterie. Tento vysavač je součástí aliance Power For All, která zahrnuje největší multi-značkový systém 18V baterií kompatibilních s mnoha 18V elektrickými nástroji a zahradními stroji.

Flexibilní trouba a všestranné použití

Vysavač je vybaven ultra flexibilní prodlužovací troubou pro dosažení i na těžko dostupná místa. Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je ideální pro vysávání na všech úrovních, od podlahy až po strop, včetně všech typů podlah, stolů, čalouněného nábytku a interiéru auta.

Parametry produktu

EAN: 4242005321568, Model: BSS825CARPA, Řada: Unlimited Gen2, Kategorie: Bezdrátový vysavač, Typ: Bez sáčku, Autonomie: 45 min, Kapacita: 0.40 l, HE , Napájení: Nabíjecí, Hmotnost: 3.3 kg, Rozměry (VxŠxH): 1304 x 252 x 218 mm, Barva: Černá, Záruka na motor: 10 let, Počet výměnných baterií: 1, Doba nabíjení: 1 hodina, Rychlé nabíjení: Hodnocené napětí baterie: 18.0v, Kapacita baterie: 5 Ah, Obsah nádoby na prach: 0.4 litru.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Bezdrátový vysavač Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vysoce výkonný a spolehlivý nástroj, který vám pomůže udržovat dokonalou čistotu ve vaší domácnosti. Tento vysavač je schopen vysávat kdekoli, dokonce i ve vašem autě, díky širokému sortimentu příslušenství, které je součástí balení.

Vysavač je vybaven výkonným motorem s 10letou zárukou. Tento motor je navržen tak, aby poskytoval dlouhodobou a spolehlivou službu. Díky technologii RotationClean můžete filtr vysavače hygienicky čistit během několika vteřin, což značně zjednodušuje údržbu.

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je bezsáčkový vysavač s kapacitou nádoby na prach 0,40 l. Tato kapacita je dostatečná pro většinu domácností a umožňuje vám vysávat déle bez potřeby vyprazdňování nádoby. Vysavač je vybaven HEPA filtrem, který zachycuje až 99,97% částic prachu a alergenů, což je ideální pro alergiky a lidi s citlivými dýchacími cestami.

Vysavač je napájen pomocí nabíjecí baterie, která poskytuje autonomii až 45 minut. Doba nabíjení je jen 1 hodina, což znamená, že vysavač je rychle připraven k dalšímu použití.

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je vybaven rychlonabíjecí stanicí, která umožňuje nabíjení baterie až pětkrát rychleji než při nabíjení v dokovací stanici. To znamená, že váš vysavač je vždy připraven k použití.

Tento vysavač je součástí aliance Power For All, která zahrnuje největší multi-značkový systém 18V baterií. Baterie jsou kompatibilní s mnoha 18V elektrickými nástroji a zahradními stroji od značek Bosch, Gardena, Gloria, Wagner a Rapid.

Vysavač je vybaven ultra flexibilní prodlužovací trubkou, která umožňuje dosáhnout i na těžko dostupná místa. Díky RotationClean technologii je čištění filtru rychlé a snadné.

Bosch BSS825CARPA Unlimited Gen2 je ideální pro vysávání na všech úrovních, od podlahy až po strop. S jeho pomocí můžete snadno čistit všechny typy podlah a jiných povrchů, jako jsou stoly, čalouněný nábytek a dokonce i interiér vozu.

Parametry:

– EAN: 4242005321568
– Model: BSS825CARPA
– Rada: Unlimited Gen2
– Kategorie: Bezdrátový vysavač
– Typ: Bez sáčku
– Autonomie: 45 min
– Kapacita: 0.40 l
– HEPA filtr: Ano
– Napájení: Nabíjecí
– Hmotnost: 3.3 kg
– Rozměry (VxŠxH): 1304 x 252 x 218 mm
– Barva: Černá
– Záruka na motor: 10 let
– Počet výměnných baterií: 1
– Doba nabíjení: 1 hodina
– Rychlé nabíjení: Ano
– Hodnocené napětí baterie: 18.0v
– Kapacita baterie: 5 Ah
– Obsah nádoby na prach: 0.4 litru
– Příslušenství: nabíjecí kabel, rychlá nabíječka, výměnná baterie, nabíjecí stanice, 2v1 kartáč na nábytek a čalouněnou hubici, sací had pro příslušenství, dlouhý flexibilní štěrbinový nástavec, hubice na klávesnici a zásuvku, XXL čalouněná hubice s klipem, flexibilní prodlužovací
– Kartáč na koberce: elektrický.

Další informace

Označení

Bosch BSS825CARP

Označení produktu

EAN: 4242005321568

Rada: Unlimited Gen2

Kategorie: Bezdrátový vysavač

Typ: Bez sáčku

Autonomie: 45 min

Kapacita: 0.40 l

HEPA filtr: Ano

Napájení: Nabíjecí

Hmotnost: 3.3 kg

Rozměry: 1304 x 252 x 218 mm

Barva: Černá

Záruka na motor: 10 let

Počet výměnných baterií: 1

Doba nabíjení: 1 hodina

Rychlé nabíjení: Ano

Hodnocené napětí baterie: 18.0v

Kapacita baterie: 5 Ah

Obsah nádoby na prach: 0.4 litru

Příslušenství: nabíjecí kabel, rychlá nabíječka, výměnná baterie, nabíjecí stanice, 2v1 kartáč na nábytek a čalouněnou hubici, sací had pro příslušenství, dlouhý flexibilní štěrbinový nástavec, hubice na klávesnici a zásuvku, XXL čalouněná hubice s klipem, flexibilní prodlužovací trubka

Kartáč na koberce: elektrický

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: