Sleva!

Nabíječka pro všechny typy hoverboardů

617 

-22%
Detaily

Nabíječka pro všechny typy hoverboardů je univerzálním řešením pro všechny, kteří potřebují nahradit svou starou nabíječku nebo hledají druhou nabíječku pro pohodlné nabíjení na různých místech. Je kompatibilní s různými modely a značkami hoverboardů a je vybavena specifickým třípinovým konektorem pro bezpečné a efektivní nabíjení.

Technické parametry

Tato nabíječka má vstupní napěťový rozsah 100-240VAC, frekvenci 50/60 HZ a proud 1,5A. Výstupní proud je 42V-15500mA, což zajišťuje rychlé a efektivní nabíjení vašeho hoverboardu. Je kompatibilní s různými velikostmi hoverboardů, včetně 4,5“, 6,5“, 8“, 8,5“, 10“ a 10,5“.

Rychlost nabíjení

Jednou z hlavních výhod této nabíječky je její rychlost nabíjení. Díky vysokému výstupnímu proudu dokáže nabíječka nabít váš hoverboard za 1-2 hodiny.

Jednoduché použití

Nabíječka pro všechny typy hoverboardů je velmi jednoduchá pro použití. Stačí ji připojit k elektrické síti ak vašemu hoverboardu a můžete začít nabíjet.

Poznámka

Pokud nabíječka svítí zeleně i tehdy, když by měla červeně, protože je hoverboard vybitý, může to naznačovat problém s nabíjecím konektorem. Zelená barva značí nabitý hoverboard.

Závěr

Nabíječka pro všechny typy hoverboardů je spolehlivým a efektivním řešením pro nabíjení vašeho hoverboardu. Je kompatibilní s různými modely a velikostmi, nabízí rychlé nabíjení a je snadná pro použití. Bez ohledu na to, zda potřebujete nahradit starou nabíječku nebo hledáte druhou nabíječku pro pohodlné nabíjení na různých místech, tato nabíječka je ideální volbou.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nabíječka pro všechny typy hoverboardů je univerzálním řešením pro všechny, kteří potřebují nahradit svoji starou nabíječku nebo hledají druhou nabíječku pro pohodlné nabíjení na různých místech. Tento produkt je součástí kategorií Příslušenství k hoverbordům a Nabíječky na hoverboardy.

Tato nabíječka je speciálně navržena pro všechny typy hoverboardů, což znamená, že je kompatibilní s různými modely a značkami. Je vybavena specifickým třípinovým konektorem, který byl vytvořen speciálně pro hoverboardy. Tento konektor zajišťuje bezpečné a efektivní nabíjení vašeho hoverboardu.

Nabíječka pro všechny typy hoverboardů je navržena tak, aby byla co nejvíce efektivní a bezpečná. Má vstupní napěťový rozsah 100-240VAC, frekvenci 50/60 HZ a proud 1,5A. Výstupní proud je 42V-15500mA, což zajišťuje rychlé a efektivní nabíjení vašeho hoverboardu.

Tato nabíječka je kompatibilní s různými velikostmi hoverboardů, včetně 4,5“, 6,5“, 8“, 8,5“, 10“ a 10,5“. Bez ohledu na velikost vašeho hoverboardu tato nabíječka vám poskytne spolehlivé a efektivní nabíjení.

Jednou z hlavních výhod této nabíječky je její rychlost nabíjení. Díky vysokému výstupnímu proudu dokáže nabíječka nabít váš hoverboard za 1-2 hodiny. To znamená, že můžete rychle pokračovat v jízdě bez dlouhých přestávek k nabíjení.

Nabíječka pro všechny typy hoverboardů je také velmi jednoduchá pro použití. Stačí ji připojit k elektrické síti ak vašemu hoverboardu a můžete začít nabíjet.

Technické parametry:
– Vstup: 100-240VAC, 50/60 HZ, 1,5A
– Výstup: 42V-15500mA
– Kompatibilita: 4,5“, 6,5“, 8“, 8,5“, 10“, 10,5“

Poznámka: Pokud nabíječka svítí zeleně i tehdy, když by měla červeně, protože je hoverboard vybitý, může to naznačovat problém s nabíjecím konektorem. Zelená barva značí nabitý hoverboard.

Na závěr, nabíječka pro všechny typy hoverboardů je spolehlivým a efektivním řešením pro nabíjení vašeho hoverboardu. Je kompatibilní s různými modely a velikostmi, nabízí rychlé nabíjení a je snadná pro použití. Bez ohledu na to, zda potřebujete nahradit starou nabíječku nebo hledáte druhou nabíječku pro pohodlné nabíjení na různých místech, tato nabíječka je ideální volbou.

Další informace

Doba nabíjení

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Nabíječka pro všechny typy hoverboardů Nabíječka pro všechny typy hoverboardů
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: