Sleva!

Dron DJI Mini 3 s RC-N1 ovladačem, vysoce výkonný motor, integrovaná kamera s vysokým rozlišením a GPS navigací

12,113 

-12%
Přehled produktu

DJI Mini 3 s RC-N1 ovladačem je špičkový dron pro nadšence leteckého snímání, který kombinuje vysoce výkonný motor, integrovanou kameru s vysokým rozlišením a < strong>GPS navigaci. S hmotností pod 249 gramů je tento dron ideální pro cestování a outdoorová dobrodružství. Jeho 4K HDR kamera s objektivem s světelností f/1.7 a 1/1.3palcový CMOS senzor s dvojitým nativním ISO a HDR technologií zaručuje živé a detailní záběry. Vertikální snímání umožňuje tvorbu obsahu přímo pro sociální sítě. DJI RC-N1 ovladač poskytuje pohodlné ovládání s výdrží až 6 hodin, zatímco GPS navigace zajišťuje přesné polohování. Dron je odolný vůči větru do 38 km/h, což umožňuje stabilní let i v náročných podmínkách. DJI O2 digitální přenos videa zajišťuje kvalitní přenos obrazu na vzdálenost až 10 km. Inteligentní baterie prodlužuje dobu letu až na 38 minut. Dron nabízí také pokročilé funkce snímání včetně QuickShots a panoramatických režimů pro 180°, širokoúhlé a sférické panoramata. Inteligentní funkce letu jako Auto Take off a Return to Home zvyšují bezpečnost a uživatelský komfort. Balení obsahuje vše potřebné pro okamžité použití.

Technické specifikace

Dron DJI Mini 3 s hmotností pod 249g je vybaven 4K HDR videokamerou, která podporuje vertikální snímání. Nabízí odolnost vůči větru na úrovni 5, což odpovídá 38 km/h. Součástí je DJI RC-N1 ovladač s výdrží až 6 hodin. Barevná věrnost je True-To-Life díky DJI O2 přenosu videa. Maximální doba letu dosahuje 38 minut a senzor kamery je 1/1.3palcový CMOS s dvojitým nativním ISO a HDR technologií na úrovni čipu . Objektiv má světelnost f/1.7 a podporuje 4x digitální zoom. Dron také nabízí panoramatické režimy pro 180°, širokoúhlé a sférické panoramata. GPS navigace a dosah ovladače až 10 km zaručují přesné ovládání. Kompatibilita s mobilními zařízeními je samozřejmostí, stejně jako USB-C port. Inteligentní funkce letu zahrnují Auto Take off a RTH. Obsah balení zahrnuje dron, ovladač, kabely, baterii, vrtule, šrouby, šroubovák, ochranu gimbalu a kabel PD.

Pokročilé funkce

DJI Mini 3 nabízí pokročilé funkce snímání, jako jsou QuickShots s přednastavenými vzory letu pro snadné pořízení profesionálních záběrů. Panoramatické režimy umožňují tvorbu 180°, širokoúhlých a sférických panoramat. Inteligentní funkce letu jako Auto Take off, zvýšená stabilita vznášení a funkce Return to Home (Smart RTH, Low Battery RTH a Failsafe RTH) zajišťují bezpečný a spolehlivý let. Tyto funkce umožňují uživatelům ovládat dron s důvěrou a pořizovat kvalitní záběry bez zbytečných komplikací.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Dron DJI Mini 3 s RC-N1 ovladačem

DJI Mini 3 je kompaktní a ultralehký dron, který představuje nejnovější generaci technologie dronů od společnosti DJI. S hmotností pod 249 gramů je tento dron ideální pro nadšence letecké fotografie a videa, kteří hledají vysoce kvalitní výkon v malém balení.

Integrovaná kamera s 4K HDR videem a světelností f/1.7 spolu s 1/1.3palcovým CMOS senzorem s dvojitým nativním ISO a technologií HDR na úrovni čipu zaručuje živé barvy a detaily v každém záběru. Díky vertikálnímu snímání lze zachytit dokonalé záběry přímo pro sociální sítě a online platformy.

DJI RC-N1 ovladač, který je součástí tohoto balení, je lehký a umožňuje snadné ovládání dronu ve spojení s mobilním zařízením. Ovladač má výdrž až 6 hodin při nepoužívání nabíjecí funkce a 4 hodiny při nabíjení mobilního zařízení během letu. Ovladač také obsahuje ovládací dial pro gimbal a USB-C port pro připojení mobilního zařízení.

GPS navigace zajišťuje přesné a spolehlivé určování polohy dronu, což je nezbytné pro stabilní let a přesné manévrování. Odolnost vůči větru38 km/h (úroveň 5) umožňuje letět stabilně i v náročných podmínkách.

DJI O2 digitální přenos videa poskytuje hladký přenos s minimálním zpožděním a dosahem až 10 km. Inteligentní baterie zajišťuje maximální dobu letu až 38 minut, přičemž je navržena tak, aby dosáhla optimální teploty pro delší lety.

Pokročilé funkce snímání, jako jsou QuickShots s přednastavenými vzory letu, umožňují dosáhnout profesionálních snímků pouhým stisknutím tlačítka. Panoramatické režimy podporují 180°, širokoúhlé a sférické panoramata pro úchvatné záběry s vysokým detailem.

Inteligentní funkce jako Auto Take off, zvýšená stabilita vznášení a funkce Return to Home (Smart RTH, Low Battery RTH a Failsafe RTH) zajišťují, že DJI Mini 3 může ovládat každý s důvěrou.

Obsah balení zahrnuje DJI Mini 3, DJI RC-N1 dálkový ovladač, kabely pro ovladač, inteligentní letovou baterii, náhradní vrtule, náhradní šrouby, šroubovák, ochranu gimbalu a kabel Type-C na Type-C PD.

Parametry:

– Hmotnost: Pod 249g
– Rozlišení videa: 4K HDR
– Vertikální snímání: Ano
– Inteligentní funkce: Ano
– Odolnost vůči větru: 38 km/h (úroveň 5)
– Ovladač: DJI RC-N1
– Barevná věrnost: True-To-Life
– Přenos videa: DJI O2
– Doba letu: Až 38 minut
– Senzor kamery: 1/1.3palcový CMOS
– ISO: Dvojité nativní
– Technologie HDR: Na úrovni čipu
– Světelnost objektivu: f/1.7
– Zoom: 4x digitální
– Panoramatické režimy: 180°, širokoúhlé, sférické
– GPS navigace: Ano
– Dosah ovladače: Až 10 km
– Kompatibilita s mobilními zařízeními: Ano
– Výdrž ovladače: 6 hodin (4 hodiny při nabíjení mobilu)
– USB-C port: Ano
– Inteligentní funkce letu: Auto Take off, RTH
– Obsah balení: Dron, ovladač, kabely, baterie, vrtule, šrouby, šroubovák, ochrana gimbalu, kabel PD

Další informace

Označení

DJI Mini 3 ( RC-N1)

Označení produktu

Hmotnost: Pod 249g

Rozlišení videa: 4K HDR

Vertikální snímání: Ano

Inteligentní funkce: Ano

Odolnost vůči větru: 38 km/h (úroveň 5)

Ovladač: DJI RC-N1

Barevná věrnost: True-To-Life

Přenos videa: DJI O2

Doba letu: Až 38 minut

Senzor kamery: 1/1.3palcový CMOS

ISO: Dvojité nativní

Technologie HDR: Na úrovni čipu

Světelnost objektivu: f/1.7

Zoom: 4x digitální

Panoramatické režimy: 180°, širokoúhlé, sférické

GPS navigace: Ano

Dosah ovladače: Až 10 km

Kompatibilita s mobilními zařízeními: Ano

Výdrž ovladače: 6 hodin (4 hodiny při nabíjení mobilu)

USB-C port: Ano

Inteligentní funkce letu: Auto Take off, RTH

Obsah balení: Dron, ovladač, kabely, baterie, vrtule, šrouby, šroubovák, ochrana gimbalu, kabel PD

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: