Sleva!

Elektrické kolo Engwe C20 PRO

20,985 

Krátký popis

Elektrické kolo Engwe C20 PRO nabízí stylový design, vysokou efektivitu a flexibilitu s 250W motorem, 48V 15,6Ah baterií a dojezdem až 130 km. Ideální pro městské dojezdy a rekreační ježdění, s maximální rychlostí 25 km/h a nosností 150 kg. Skládací konstrukce a 6 hodin nabíjení jsou perfektní pro životní styl na cestách.

Design a konstrukce

Moderní černý rám a skládací konstrukce elektrického kola Engwe C20 PRO zajišťují nejen estetický vzhled, ale také praktičnost pro snadné přenášení a skladování. Rozměry 159 x 52 x 120 cm poskytují pohodlnou jízdu pro všechny jezdce.

Motor a baterie

Výkonný 250W motor a dlouhotrvající 48V 15,6Ah baterie zaručují hladkou jízdu a výborný dojezd až 130 km, což je ideální pro dlouhé dojezdy nebo celodenní výlety bez potřeby častého nabíjení.

Rychlost a nosnost

S maximální rychlostí 25 km/h a nosností 150 kg, Engwe C20 PRO je robustní a spolehlivý společník pro cesty do práce i na víkendové výlety.

Bezpečnost a komfort

Dvojité zadní kotoučové brzdy, LED světlo a houkačka zvyšují bezpečnost jezdce, zatímco 20palcová kola zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovných površích.

Praktičnost a použití

Engwe C20 PRO je navržen pro ty, kteří hledají ekologický a flexibilní způsob dopravy. Skládací funkce a kompatibilita s kombinovanou dopravou dělají toto kolo ideálním řešením pro městský život.

Technické specifikace

Detailní technické parametry jako Max. rychlost 25 km/h, dojezd 130 km, nosnost 150 kg, doba nabíjení 6 hodin, velikost kol < strong>20“, hmotnost 25 kg, rozměry 159 x 52 x 120 cm, výkon 250 W a kapacita baterie 48 V 15.6 Ah poskytují kompletní přehled o výkonnosti a možnostech kola.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení na vybrané produkty do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrické kolo Engwe C20 PRO je moderním a stylovým společníkem pro každodenní dojezdy do práce, ale i pro volnočasové výlety. S kombinací elektrické energie a klasického pedálování nabízí toto kolo pohodlnou a efektivní alternativu k tradičním dopravním prostředkům.

Design a konstrukce
Kolo má černý rám s čistými liniemi, který je nejen vizuálně přitažlivý, ale také funkční. Jeho skládací konstrukce umožňuje snadné přenášení a skladování, což je ideální pro městské obyvatele s omezeným prostorem. Rozměry kola jsou 159 x 52 x 120 cm, což zajišťuje komfortní jízdu pro různé výšky jezdců.

Motor a baterie
Srdcem kola je 250W motor, který je napájen 48V 15,6Ah baterií. Tato kombinace poskytuje dostatečný výkon pro hladkou jízdu ve městě i na mírném kopci. S plně nabitou baterií můžete dosáhnout dojezdu až 130 km (v závislosti na jízdním režimu a pomoci pedálů), což je více než dostatečné pro denní dojezdy. Doba nabíjení baterie je přibližně 6 hodin.

Rychlost a nosnost
Engwe C20 PRO dosahuje maximální rychlosti 25 km/h, což je v souladu s předpisy pro elektrická kola v mnoha zemích. Kolo je navrženo tak, aby uneslo nosnost až 150 kg, což umožňuje přepravu těžších jezdců nebo nákladu.

Bezpečnost a komfort
Bezpečnost je zajištěna dvojitými zadními kotoučovými brzdami, které poskytují vynikající brzdnou sílu za každých podmínek. LED světlo a klakson jsou standardními prvky, které zvyšují viditelnost a bezpečnost jezdce v noci nebo za zhoršených světelných podmínek. 20palcová kola zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovných površích.

Praktičnost a použití
Engwe C20 PRO je ideální pro ty, kteří hledají flexibilní a ekologický způsob dopravy. Díky své skládací funkci je vhodný pro kombinovanou dopravu (např. s autem nebo veřejnou dopravou) a pro lidi s omezeným úložným prostorem. Kolo je také vhodné pro rekreační ježdění po městě nebo na venkově.

Parametry:

– Max. rychlost: 25 km/h
– Max. dojezd na nabití: 130 km
– Nosnost: 150 kg
– Doba nabíjení: 6 hodin
– Kola: 20“
– Hmotnost: 25 kg
– Rozměry (D x Š x V): 159 x 52 x 120 cm
– Výkon: 250 W
– Baterie: 48 V 15.6 Ah

Pro více informací a vizuální přehled kola Engwe C20 PRO si můžete prohlédnout video na YouTube

Další informace

Výkon motoru

Baterie

Barva

Dojezd

Rychlost

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Doba nabíjení

Váha zařízení

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrické kolo Engwe C20 PRO Elektrické kolo Engwe C20 PRO
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: