Sleva!

Elektrické kolo FIIDO M1

29,392 

-26%
Krátký popis

Elektrické kolo FIIDO M1 je ideální pro milovníky terénu i městské dobrodruhy. S 250W motorem, 36V 12,5Ah baterií a dojezdem až 100 km, tento skládací e-bike nabízí rychlost do 30 km/ h. Jeho robustní konstrukce zvládne až 120 kg, je odolný vůči vodě a prachu (IP54) as hmotností 25 kg je snadno přenosný. Černá barva a terénní design s 20“ koly zajišťují pohodlnou jízdu v jakémkoli prostředí.

Výkon a dojezd

Srdcem elektrického kola FIIDO M1 je výkonný 250W motor, který v kombinaci s 36V 12,5Ah baterií zajišťuje maximální rychlost 30 km/h a dojezd až 100 km na jedno nabití. Toto kolo je tak perfektním společníkem pro dlouhé výlety nebo každodenní dojíždění.

Konstrukce a design

Robustní konstrukce FIIDO M1 s nosností 120 kg a hmotností 25 kg zaručuje stabilitu a přenosnost. Rozměry 172 x 26 x 106 cm umožňují snadnou přepravu, a díky skládací funkci se e-bike vejde i do menších prostor.

Komfort a bezpečnost

FIIDO M1 je vybaven 20“ koly a předním odpružením, které zajišťují komfortní jízdu i na nerovných površích. S hodnocením IP54 je kolo odolné vůči vodě a prachu, což je ideální pro jízdu v různých povětrnostních podmínkách.

Použití a údržba

Nabíjení FIIDO M1 trvá přibližně 9 hodin, po kterých jste připraveni na další dobrodružství. Kolo nabízí různé režimy jízdy, od čistě elektrické po asistovanou jízdu s pedály, což umožňuje přizpůsobit výkon kola vašim potřebám.

Shrnutí

Elektrické kolo FIIDO M1 je univerzální, výkonné a spolehlivé. Ideální pro různé typy uživatelů a prostředí, nabízí terénní design, dlouhý dojezd, skladatelnost a komfortní prvky pro městská i přírodní dobrodružství.

Parametry

Max. rychlost: 30 km/h, Max. dojezd na nabití: 100 km, Barva: Černá, Nosnost: 120 kg, Doba nabíjení: 9 hodin, Kola: 20“, Hmotnost: 25 kg, Rozměry (D x Š x V): 172 x 26 x 106 cm, Výkon: < strong>250 W, Baterie: 36 V 12.5 Ah, Voděodolnost: IP54.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrické kolo FIIDO M1 je moderním společníkem pro všechny, kteří hledají spolehlivý a výkonný dopravní prostředek. Svým terénním designem a širokými koly je ideální nejen pro městské silnice, ale také pro náročnější terény.

Výkon a dojezd
Srdcem kola je 250W motor, který je napájen 36V 12,5Ah baterií. Tato kombinace zajišťuje, že kolo dosáhne maximální rychlosti 30 km/h a na jedno nabití nabízí impozantní dojezd až 100 km (s pomocí pedálů), což je více než dostatečné pro denní dojezdy do práce, školy nebo na výlety do přírody.

Konstrukce a design
FIIDO M1 má robustní konstrukci s nosností až 120 kg a hmotností 25 kg, což z něj činí stabilní a zároveň přenosné kolo. Jeho rozměry jsou 172 x 26 x 106 cm, ale díky skládací funkci jej snadno zmenšíte na kompaktnější rozměry, což umožňuje jeho snadnou přepravu v městské hromadné dopravě nebo v kufru auta.

Komfort a bezpečnost
Kolo je vybaveno 20“ koly, které zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovných površích. Díky přednímu odpružení a terénním pneumatikám si můžete být jisti vysokým komfortem jízdy. FIIDO M1 je také vybaven IP54 hodnocením, což znamená, že je odolný vůči stříkající vodě a prachu, což je nezbytné pro jízdu v různých povětrnostních podmínkách.

Použití a údržba
Kolo je navrženo tak, aby byl jeho chod a údržba co nejjednodušší. Nabíjení baterie trvá přibližně 9 hodin, po kterých jste připraveni na další dobrodružství. S FIIDO M1 můžete snadno přecházet mezi různými režimy jízdy, od čistě elektrické po asistovanou jízdu s pedály, což vám umožní přizpůsobit si výkon kola podle vašich potřeb a terénu.

Shrnutí
Elektrické kolo FIIDO M1 je univerzální, výkonné a spolehlivé. Jeho terénní design, dlouhý dojezd, skladatelnost a komfortní prvky jej činí ideálním pro různé typy uživatelů a prostředí. Ať už potřebujete kolo do města nebo pro objevování přírodních krás, FIIDO M1 je připraven splnit vaše očekávání.

Parametry:

Max. rychlost: 30 km/h

Max. dojezd na nabití: 100 km

Barva: Černá

Nosnost: 120 kg

Doba nabíjení: 9 hodin

Kola: 20“

Hmotnost: 25 kg

Rozměry (D x Š x V): 172 x 26 x 106 cm

Výkon: 250 W

Baterie: 36 V 12.5 Ah

Voděodolnost: IP54

Pro více informací a vizuální přehled kola FIIDO M1 si můžete prohlédnout následující video:

)

Další informace

Výkon motoru

Baterie

Barva

Dojezd

Rychlost

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Doba nabíjení

Váha zařízení

Voděodolnost

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrické kolo FIIDO M1 Elektrické kolo FIIDO M1
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: