Sleva!

Elektrické kolo Kaisda K6

21,044 

-22%
Popis produktu

Elektrické kolo Kaisda K6 je výjimečným produktem, který kombinuje styl, pohodlí a výkon. Toto kolo je navrženo s důrazem na detaily a je ideálním společníkem pro každodenní cestování po městě nebo pro delší výlety. Kolo je vybaveno silným 350W motorem, který dokáže dosáhnout maximální rychlosti 32 km/h. Toto kolo je schopno ujet až 30 km na jedno nabití, což je více než dostatečné pro běžné městské cestování. Baterie s kapacitou 10Ah 36V se nabíjí přibližně 6-7 hodin, takže ji můžete pohodlně nabíjet přes noc a ráno vyrážet na cesty.

Konstrukce a design

Kolo je vyrobeno z pevného ocelového rámu, který je schopen unést až 150 kg. Samotné kolo váží 32 kg, což umožňuje jeho snadné přenášení a skladování. Rozměry kola jsou 182 x 64 x 108 cm, což z něj činí kompaktní a praktický dopravní prostředek. Jednou z hlavních výhod tohoto kola je jeho zajímavý retro styl, který okouzlí zejména dámy. Kolo je vybaveno pohodlným sedadlem a velkými 26“ koly, které zajišťují plynulou a příjemnou jízdu. Kolo je také vybaveno nosičem, který umožňuje přenášení nákupu nebo jiných věcí.

Bezpečnostní prvky

Pro bezpečnou jízdu během tmy je kolo vybaveno silnými LED světly. Na kvalitním LED displeji můžete sledovat všechny potřebné informace o vaší jízdě.

Technické parametry

Elektrické kolo Kaisda K6 je zařazeno do kategorií Elektrická kola, Elektrická kola – Crossová, Elektrická kola – Dámská, Elektrická kola – Městská. Parametry: Max. rychlost: 32 km/h, Max. dojezd na nabití: 30 km, Nosnost: 150 kg, Doba nabíjení: 6-7 hodin, Kola: 26“, Hmotnost: 32 kg, Rozměry (D x Š x V): 182 x 64 x 108 cm, Výkon: 350W, Baterie: 10Ah 36V, Barva: Černá, Úhel stoupání: do 25°, Výška jezdce: 160-180 cm.

Produkt, který hledáte již není v prodeji.

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Elektrické kolo Kaisda K6 je výjimečným produktem, který kombinuje styl, pohodlí a výkon. Toto kolo je navrženo s důrazem na detaily a je ideálním společníkem pro každodenní cestování po městě nebo pro delší výlety.

Elektrické kolo Kaisda K6 je vybaveno silným 350W motorem, který dokáže dosáhnout maximální rychlosti 32 km/h. Toto kolo je schopno ujet až 30 km na jedno nabití, což je více než dostatečné pro běžné městské cestování. Baterie s kapacitou 10Ah 36V se nabíjí přibližně 6-7 hodin, takže ji můžete pohodlně nabíjet přes noc a ráno vyrážet na cesty.

Kolo je vyrobeno z pevného ocelového rámu, který je schopen unést až 150 kg. Samotné kolo váží 32 kg, což umožňuje jeho snadné přenášení a skladování. Rozměry kola jsou 182 x 64 x 108 cm, což z něj činí kompaktní a praktický dopravní prostředek.

Jednou z hlavních výhod tohoto kola je jeho zajímavý retro styl, který okouzlí zejména dámy. Kolo je vybaveno pohodlným sedadlem a velkými 26“ koly, které zajišťují plynulou a příjemnou jízdu. Kolo je také vybaveno nosičem, který umožňuje přenášení nákupu nebo jiných věcí.

Pro bezpečnou jízdu během tmy je kolo vybaveno silnými LED světly. Na kvalitním LED displeji můžete sledovat všechny potřebné informace o vaší jízdě.

Elektrické kolo Kaisda K6 je zařazeno do kategorií Elektrická kola, Elektrická kola – Crossová, Elektrická kola – Dámská, Elektrická kola – Městská.

Parametry:
– Max. rychlost: 32 km/h
– Max. dojezd na nabití: 30 km
– Nosnost: 150 kg
– Doba nabíjení: 6-7 hodin
– Kola: 26“
– Hmotnost: 32 kg
– Rozměry (D x Š x V): 182 x 64 x 108 cm
– Výkon: 350W
– Baterie: 10Ah 36V
– Barva: Černá
– Úhel stoupání: do 25°
– Výška jezdce: 160-180 cm

Další informace

Výkon motoru

Baterie

Barva

Dojezd

Rychlost

Rozměry

Maximální hmotnost jezdce

Doba nabíjení

Váha zařízení

Úhel stoupání

Výška Jezdce

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze.

Přidat recenzi
Elektrické kolo Kaisda K6 Elektrické kolo Kaisda K6
Hodnocení*
0/5
* Hodnocení je povinné
Vaše recenze
* Je vyžadována recenze
Jméno
* Jméno je povinné
Přidejte ke své recenzi fotografie nebo video
* Please tick the checkbox to proceed
* Potvrďte prosím, že nejste robot

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: