Sleva!

Hybridní Zesilovač Magnat MA 700 s Lampovým Předzesilovačem a Tranzistorovým Výkonovým Stupněm

11,999 

-12%
Detaily

Magnat MA 700 je vysoce kvalitní hybridní zesilovač, který kombinuje výhody lampového předzesilovače a výkonového tranzistorového stupně. Navržen tak, aby poskytoval vynikající zvuk a silný výkon, je ideální pro náročné reproduktory. Vybaven pevným kovovým krytem s hliníkovým předním panelem a ovládacími prvky, zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození.

Hybridní technologie

Magnat MA 700 využívá hybridní technologii, která kombinuje výhody tranzistorové a elektronkové technologie. Elektronky generují harmonické vlny, které dokonale doplňují zvuk, zatímco tranzistorové zesilovače poskytují silný výkon.

Připojení

Tento zesilovač je vybaven HDMI vstupem pro bezproblémovou integraci televizoru a všech připojených zdrojů. Nabízí široké spektrum připojení včetně digitálních, analogových a Bluetooth aptX, což umožňuje připojení různých zařízení a vychutnávání vysoce kvalitního zvuku.

Předzesilovač a výkon

Magnat MA 700 je vybaven nízkošumovým elektronkovým předzesilovačem, který obsahuje legendární elektronku ECC 81 s dvojitou triodou. Výkonné a vysoce účinné tranzistory se pak postarají o zesílení hudebních signálů. Na kanál je k dispozici 70 wattů nepřetržitého výkonu. Na svém vrcholu poskytuje MA 700 systémový výkon 250 wattů.

Indikace a připojení reproduktorů

Magnat MA 700 je také vybaven devíti LED diodami, které indikují aktuálně zvolený vstup. Na zadní straně MA 700 naleznete pevné reproduktorové terminály, které umožňují připojení reproduktorů a zajišťují stabilní a spolehlivé připojení.

Technické parametry

Magnat MA 700 nabízí frekvenční odezvu: Subsonický filtr: 16 Hz, 18 dB/Oct., spotřebu energie: s0 5, digitální vstupy: optické ( Toslink™) koaxiální (cinch), podporované vzorkovací frekvence: 44,1/48/88,2/96/176,4/192 kHz, podporovanou bitovou hloubku: 16/24 bitů a rozměry (ŠxVxH): Dálkové ovládání: 45 x 175 x 20 mm. Předzesilovač: Dodatečný 3,5mm audio vstup na předním panelu pro připojení přenosných zařízení, MM-phono předzesilovač s nízkošumovými operačními zesilovači a podzvukovými filtry.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Magnat MA 700 je vysoce kvalitní hybridní zesilovač, který kombinuje výhody lampového předzesilovače a výkonového tranzistorového stupně. Tento produkt je navržen tak, aby poskytoval vynikající zvuk a silný výkon, což je ideální pro náročné reproduktory.

Magnat MA 700 je vybaven pevným kovovým krytem s pevným hliníkovým předním panelem a ovládacími prvky. Tento design zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškození.

Hybridní technologie, kterou tento zesilovač využívá, kombinuje výhody tranzistorové a elektronkové technologie. Elektronky generují harmonické vlny, které dokonale doplňují zvuk, zatímco tranzistorové zesilovače poskytují silný výkon.

Magnat MA 700 je vybaven HDMI vstupem pro bezproblémovou integraci televizoru a všech připojených zdrojů. Tento vstup umožňuje přenést televizor se všemi zdroji do hi-fi světa.

Tento zesilovač má také široké spektrum připojení, včetně digitálních, analogových a Bluetooth aptX. To znamená, že můžete připojit různá zařízení a vychutnat si vysoce kvalitní zvuk.

Magnat MA 700 je vybaven nízkošumovým elektronkovým předzesilovačem, který obsahuje dnes již legendární elektronku ECC 81 s dvojitou triodou. Toto zajišťuje, že hudba zní čistě a jasně.

Výkonné a vysoce účinné tranzistory se pak postarají o zesílení hudebních signálů. Na kanál je k dispozici 70 wattů nepřetržitého výkonu. Na svém vrcholu poskytuje MA 700 systémový výkon 250 wattů.

Magnat MA 700 je také vybaven devíti LED diodami, které indikují aktuálně zvolený vstup. Tyto diody můžete stmívat ve dvou stupních.

Na zadní straně MA 700 naleznete pevné reproduktorové terminály. Tyto terminály umožňují připojení reproduktorů a zajišťují stabilní a spolehlivé připojení.

Technické parametry:

Frekvenční odezva: Subsonický filtr: 16 Hz, 18 dB/Oct.
Spotřeba energie: s0 5
Digitální vstupy: optické (Toslink™) koaxiální (cinch)
Podporované vzorkovací frekvence: 44,1/48/88,2/96/176,4/192 kHz
Podporovaná bitová hloubka: 16/24 bitů
Rozměry (ŠxVxH): Dálkové ovládání: 45 x 175 x 20 mm
Předzesilovač: Dodatečný 3,5mm audio vstup na předním panelu pro připojení přenosných zařízení, MM-phono předzesilovač s nízkošumovými operačními zesilovači a podzvukovými filtry.

Další informace

Označení

Magnat MA 700

Označení produktu

Frekvenční odezva: Subsonický filtr: 16 Hz, 18 dB/Oct.

Spotřeba energie: s0 5

Digitální vstupy: optické (Toslink™) koaxiální (cinch)

Podporované vzorkovací frekvence: 44,1/48/88,2/96/176,4/192 kHz

Podporovaná bitová hloubka: 16/24 bitů

Rozměry (ŠxVxH): Dálkové ovládání: 45 x 175 x 20 mm

Předzesilovač: Dodatečný 3,5mm audio vstup na předním panelu pro připojení přenosných zařízení, MM-phono předzesilovač s nízkošumovými operačními zesilovači a podzvukovými filtry.

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: