Sleva!

Pračka SIEMENS WG44B2A40, Kapacita 9 kg, 1400 otáček/min

23,325 

-16%
Popis produktu

SIEMENS Pračka WG44B2A40 je vysoce kvalitní a výkonný spotřebič s kapacitou 9 kg, ideální pro větší domácnosti. Nabízí širokou škálu funkcí a vlastností, včetně maximální rychlosti odstřeďování 1400 otáček za minutu pro méně vlhké prádlo.

Funkce a vlastnosti

Pračka je vybavena i-Dos systémem pro automatické dávkování pracích prostředků a aviváže, Fleckenautomatik systémem pro odstraňování skvrn a directTouch Plus systémem pro intuitivní ovládání. PowerSpeed ​​systém zajišťuje lepší výsledky praní v kratším čase a funkce Hygiene efektivně odstraňuje bakterie. Přístroj má XXL objem bubnu 65 litrů, LED osvětlení bubnu a SoftTrommel systém pro jemnou péči o prádlo.

Motor a design

Pračka je vybavena iQdrive motorem, který je nejúspornější a nejtišší na trhu, s 10letou zárukou od Siemens. Přístroj má anti-vibration design pro větší stabilitu a tichý chod.

Efektivní využití vody

WaterPerfect Plus systém zajišťuje efektivní využití vody i při menším zatížení díky inteligentní senzorové technologii. Pračka je vybavena aquaSensorem pro optimální výsledky praní a AquaStop® je garance Siemensu proti poškození vodou po celou dobu životnosti přístroje.

Parametry

Kapacita: 9 kg, Maximální rychlost odstřeďování: 1400 otáček/min, Energetická třída: A, Spotřeba energie: 40 kWh, Spotřeba vody: 50 litrů , Hlučnost: 70 dB, Rozměry (V x Š): 84.5 cm x 59.8 cm, Hloubka přístroje: 59.0 cm, Hloubka přístroje s otevřenými dveřmi: 109.0 cm, Objem bubnu: 65 litrů, Barva: Bílá, Typ přístroje: Volně stoj Ovládání: Dotykové, Připojení: Home Connect, Bezpečnostní funkce: Dětská pojistka, aquaStop®, Záruka na motor: 10 let, Speciální programy: Rychlý program, Program pro jemné prádlo, Program pro vlnu, Program pro ruční praní, Dodatečné vlastnosti: Automatické dávkování pracích prostředků, Osvětlení bubnu, Anti-vibrační design, Senzorová technologie pro efektivní využití vody.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

SIEMENS Pračka WG44B2A40 je vysoce kvalitní a výkonný spotřebič, který nabízí širokou škálu funkcí a vlastností. S kapacitou 9 kg je ideální pro větší domácnosti as maximální rychlostí odstřeďování 1400 otáček za minutu zajišťuje, že vaše prádlo bude co nejméně vlhké.

Funkce a vlastnosti

Pračka je vybavena i-Dos systémem, který automaticky dávkuje tekuté prací prostředky a aviváž. Tato funkce zajišťuje optimální spotřebu a zabraňuje předezování. Pračka také disponuje Fleckenautomatik systémem, který nabízí standardně 6 možností odstraňování skvrn a dalších 10 možností prostřednictvím aplikace HomeConnect.

Přístroj je vybaven directTouch Plus systémem pro intuitivní ovládání a snadný výběr programů. PowerSpeed ​​systém zajišťuje lepší výsledky praní v kratším čase. Funkce Hygiene zajišťuje čisté prádlo a efektivní odstraňování bakterií.

Pračka má XXL objem bubnu 65 litrů a je vybavena LED osvětlením bubnu. SoftTrommel systém zajišťuje jemnou a efektivní péči o prádlo. Přístroj má 32 cm otvor pro vkládání prádla, který je chromový, matně tekutý a černý s úhlem otevření 188°.

Pračka je vybavena iQdrive motorem, který je nejúspornější a nejtišší na trhu. Siemens poskytuje na tento motor 10letou záruku. Přístroj má anti-vibration design pro větší stabilitu a tichý chod.

WaterPerfect Plus systém zajišťuje efektivní využití vody i při menším zatížení díky inteligentní senzorové technologii. Pračka je vybavena aquaSensorem pro optimální výsledky praní a dokonale čisté prádlo. AquaStop® je garance Siemensu proti poškození vodou po celou dobu životnosti přístroje.

Parametry

– Kapacita: 9 kg
– Maximální rychlost odstřeďování: 1400 otáček/min
– Energetická třída: A
– Spotřeba energie: 40 kWh
– Spotřeba vody: 50 litrů
– Hlučnost: 70 dB
– Rozměry (V x Š): 84.5 cm x 59.8 cm
– Hloubka přístroje: 59.0 cm
– Hloubka přístroje s otevřenými dveřmi: 109.0 cm
– Objem bubnu: 65 litrů
– Barva: Bílá
– Typ přístroje: Volně stojící
– Ovládání: Dotykové
– Připojení: Home Connect
– Bezpečnostní funkce: Dětská pojistka, aquaStop®
– Záruka na motor: 10 let
– Speciální programy: Rychlý program, Program pro jemné prádlo, Program pro vlnu, Program pro ruční praní
– Dodatečné vlastnosti: Automatické dávkování pracích prostředků, Osvětlení bubnu, Anti-vibrační design, Senzorová technologie pro efektivní využití vody.

Další informace

Označení

SIEMENS WG44B2A40

Označení produktu

Kapacita: 9 kg

Maximální rychlost odstřeďování: 1400 otáček/min

Energetická třída: A

Spotřeba energie: 40 kWh

Spotřeba vody: 50 litrů

Hlučnost: 70 dB

Rozměry: 84.5 cm x 59.8 cm

Hloubka přístroje: 59.0 cm

Hloubka přístroje s otevřenými dveřmi: 109.0 cm

Objem bubnu: 65 litrů

Barva: Bílá

Typ přístroje: Volně stojící

Ovládání: Dotykové

Připojení: Home Connect

Bezpečnostní funkce: Dětská pojistka, aquaStop®

Záruka na motor: 10 let

Speciální programy: Rychlý program, Program pro jemné prádlo, Program pro vlnu, Program pro ruční praní

Dodatečné vlastnosti: Automatické dávkování pracích prostředků, Osvětlení bubnu, Anti-vibrační design, Senzorová technologie pro efektivní využití vody.

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: