Sleva!

Robotická sekačka na trávu Worx Landroid L 2000 Wifi WR155E

39,478 

Popis produktu

Robotický sekač na trávu Landroid L 2000 Wifi Worx WR155 je inovativní zahradní pomocník, který zvládne udržovat váš trávník v perfektním stavu s minimální námahou. Díky patentované technologii AIA tento inteligentní sekač efektivně seká i úzké a komplikované plochy, čímž zvyšuje efektivitu sečení o 30% oproti konkurenci. Plug-N-Play systém zaručuje okamžité použití bez potřeby programování, zatímco systém bočního nabíjení a programování více zón zajišťují optimální údržbu trávníku. Dálkové ovládání přes smartphone, automatické programování a aktualizace firmwaru přes WIFI jsou jen některé z pokročilých funkcí, které tento robotický sekač nabízí. Systém proti krádeži, automatické návraty do nabíjecí stanice a odolná konstrukce jsou standardem. Tříčepelový systém sečení s mulčováním a digitální displej pro nastavení PIN kódu a programování zvyšují uživatelský komfort. Kompatibilita s Powershare platformou umožňuje využití baterie s jinými nástroji Worx.

Technické specifikace

Robotický sekač Landroid L 2000 Wifi Worx WR155E je vybaven bateriovým motorem a nabízí AIA technologii pro přesné sečení. Boční systém nabíjení, možnost programování různých zón a ovládání přes smartphone/WIFI zajišťují plnou kontrolu nad údržbou trávníku. Systém proti krádeži, senzor deště a bezpečnostní senzory jsou zárukou bezpečnosti a spolehlivosti. Tříčepelový systém sečení s mulčováním, digitální displej a kompatibilita s Powershare 20V bateriemi jsou jen některé z vlastností, které tento sekač nabízí. Záruka 2+1 rok po registraci zaručuje dlouhodobou spokojenost.

Příslušenství a volitelné doplňky

K robotickému sekači Landroid L 2000 Wifi Worx WR155E obdržíte baterii, nabíječku, nabíjecí stanici, čepele, šrouby, imbusový klíč a další příslušenství pro snadnou instalaci a údržbu. Volitelné příslušenství jako systém proti kolizi, hlasové ovládání, GPS zařízení a digitální kabel umožňují přizpůsobit robota vašim specifickým potřebám a zlepšit zážitek z používání.

Záruka a podpora

Robotický sekač Landroid L 2000 Wifi Worx WR155E je pokryt 2letou standardní zárukou, kterou lze rozšířit o další rok po registraci na oficiální webové stránce Worx. Tento závazek kvality zajišťuje, že váš sekač bude spolehlivým partnerem pro vaši zahradu po mnoho let.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Robotický sekač na trávu Landroid L 2000 Wifi Worx WR155E je vysoce kvalitním pomocníkem pro udržování dokonalé travnaté plochy bez námahy. Tento inteligentní robotický sekač je vybaven patentovanou technologií AIA, která umožňuje efektivní sečení i v úzkých a obtížně přístupných oblastech. Díky této technologii dokáže posekat až o 30% více plochy v porovnání s jinými robotickými sekači ve stejném časovém úseku.

Plug-N-Play systém znamená, že robot je připraven k použití ihned po vybalení z krabice. Stačí stisknout tlačítko a sekač začne pracovat bez potřeby předchozího programování. Aktualizace softwaru jsou jednoduché díky speciální ranuře pro aktualizace, která zajišťuje, že váš Landroid bude vždy vybaven nejnovějšími funkcemi.

Systém bočního nabíjení zajišťuje, že nabíjecí stanice zůstává čistá a uklizená. Programování více zón umožňuje sekači efektivně spravovat sečení na různých částech trávníku. Oboustranná rotace čepelí prodlužuje jejich životnost a snižuje potřebu častých výměn.

Dálkové ovládání přes smartphone přináší řadu pokročilých funkcí:
– Jednoduché vypočítání plochy sečení procházkou kolem perimetru s telefonem v ruce.
Automatické programování: aplikace vypočítá pracovní harmonogram na základě velikosti trávníku a automaticky přizpůsobí dobu sečení podle místních povětrnostních podmínek.
Automatické aktualizace firmwaru přes WIFI.

Systém proti krádeži umožňuje zablokování robota prostřednictvím aplikace v případě odcizení. Po dokončení sečení se robot automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Pokud je baterie slabá, robot se automaticky dobije.

Odolná konstrukce zvládne i ty nejnáročnější povětrnostní podmínky. Senzor deště signalizuje robotovi, aby se vrátil na nabíjecí stanici, když začne pršet. Bezpečnostní senzory zabraňují otáčení čepelí při zvednutí nebo naklonění robota.

Tříčepelový systém sečení s mulčováním zajišťuje, že posečená tráva je jemně rozdrcená a vrácená zpět na trávník jako přirozené hnojivo. Digitální displej slouží k nastavení PIN kódu a programování.

Platforma Powershare umožňuje použití odnímatelné a vyměnitelné baterie s jinými elektrickými nástroji a zahradním vybavením z řady 20V od Worx.

Příslušenství obsahuje:
– (1) Baterie
– (1) Nabíječka
– (1) Nabíjecí stanice
– (9) Čepele
– (9) Šrouby
– (1) Imbusový klíč
– (2) Měřidlo pro tendido kabelu
– (8) Kolíky pro upevnění nabíjecí stanice

Volitelné příslušenství umožňuje přizpůsobit robota vašim potřebám:
Systém proti kolizi s ultrazvukovými senzory
Hlasové ovládání
GPS zařízení s 4G připojením
Digitální kabel pro přidání perimetrického kabelu
Radio link pro zabezpečení aktualizací na vzdálenost až 2km

Záruka na produkt je 2 roky standardní + 1 rok rozšířena po registraci na webové stránce Worx.

Parametry:
– Typ motor: Baterie
– Typ mašinérie: Zahradní sekač
– Technologie sečení: AIA
– Systém nabíjení: Boční
– Programování zón: Ano
– Ovládání: Smartphone / WIFI
– Systém proti krádeži: Ano
– Senzor deště: Ano
– Bezpečnostní senzory: Ano
– Systém sečení: Tříčepelový s mulčováním
– Displej: Digitální
– Kompatibilita baterie: Powershare 20V
– Záruka: 2 + 1 rok po registraci.

Další informace

Označení

nan

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: