Sleva!

Smart TV Philips 65PML9008 65″ 4K Ultra HD Mini LED s Wifi a Hlasovým Ovládáním

23,193 

Hlavní vlastnosti

Philips 65PML9008 je 65″ 4K Ultra HD Smart TV s Mini LED technologií a Wifi připojením, který přináší vynikající vizuální zážitek v šedé barvě S rozlišením 3840 x 2160 pixelů a HDR kompatibilitou poskytuje ostrý a živý obraz Smart TV funkce umožňují přístup ke streamovacím službám, zatímco Bluetooth a Ethernet/LAN konektivita zajišťují snadné připojení. Hlasové ovládání a Perfect Natural Motion zvyšují pohodlí a zlepšují zobrazení pohyblivých scén. Frekvence obnovování 120 Hz a formát obrazu 16:9 zajišťují hladké zobrazení bez deformací.

Zvuk a konektivita

Televizor Philips 65PML9008 je vybaven dvěma reproduktory s celkovým výkonem 40 W, které poskytují kvalitní zvuk. Wifi, Bluetooth a Ethernet/LAN porty umožňují připojení k domácí síti a bezdrátové připojení zařízení. Hlasové ovládání přidává další úroveň interaktivity.

Obraz a displej

Mini LED technologie a 4K Ultra HD rozlišení zaručují vysoký kontrast a detailní obraz. HDR kompatibilita rozšiřuje rozsah jasů a barev pro realistický obraz. Perfect Natural Motion a 120 Hz obnovovací frekvence zajišťují plynulé zobrazení i při rychlých scénách.

Inteligentní funkce a kompatibilita

Smart TV poskytuje přístup k online obsahu a aplikacím jako Netflix a YouTube. Podpora různých formátů digitálního signálu včetně DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD znamená širokou kompatibilitu s televizními vysíláními .

Design a příslušenství

Moderní design v šedé barvě a rozměry 145.1 x 28.6 x 86.4 mm činí z televizoru Philips 65PML9008 elegantní doplněk do obývacího pokoje. Dodáván s dálkovým ovladačem, podstavcem na stůl, rychlým startovacím průvodcem a síťovým kabelem.

Energetická účinnost

S energetickou třídou F (2021) a spotřebou 2 W v provozu a 0,3 W v pohotovostním režimu, televizor Philips 65PML9008 představuje energeticky efektivní volbu pro domácnosti.

Není skladem

Máte dotazy kontaktujte nás !

  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Nejprodávanější v kategorii

Philips 65PML9008 je 165,1 cm (65″) 4K Ultra HD Smart TV s Wifi v šedé barvě. Tento televizor poskytuje vynikající vizuální zážitek díky svým moderním funkcím a technologii.

Jednou z hlavních vlastností tohoto televizoru je Mini LED technologie pro podsvícení, která zaručuje vynikající kontrast a hloubku černé. S rozlišením 3840 x 2160 pixelů nabízí televizor ostrý a detailní obraz, což je ideální pro sledování filmů, sportovních přenosů nebo hraní her v 4K Ultra HD kvalitě.

Smart TV funkce umožňují přístup k širokému spektru online obsahu včetně streamovacích služeb jako Netflix, YouTube a mnoha dalších. Wifi a Ethernet/LAN konektivita zajišťují snadné připojení k domácí síti. Televizor je také vybaven Bluetooth, což umožňuje bezdrátové připojení kompatibilních zařízení, jako jsou sluchátka nebo reproduktory.

Perfect Natural Motion je technologie pro interpolaci pohybu, která zajišťuje plynulé a přirozené zobrazení pohyblivých scén bez rozmazání. Formát obrazu 16:9 je standardní poměr stran pro televizní vysílání a filmový průmysl, což znamená, že obsah bude zobrazen bez deformací.

Televizor podporuje různé formáty digitálního signálu: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, což znamená, že je kompatibilní s různými typy televizního vysílání. HDR kompatibilita znamená, že televizor dokáže zobrazit širší rozsah jasů a barev, což vede k realistickému a živému obrazu.

Hlasové ovládání umožňuje uživatelům ovládat televizor pomocí hlasových příkazů, což zvyšuje pohodlí a interaktivitu. Puissance totale (v wattech) 40 a počet reproduktorů 2 zajišťují kvalitní zvuk, který doplňuje vizuální zážitek.

Televizor je dodáván s příslušenstvím, včetně dálkového ovladače, podstavce na stůl, rychlého startovacího průvodce a síťového kabelu. Rozměry televizoru jsou 145.1 x 28.6 x 86.4 mm, což z něj činí impozantní doplněk do každého obývacího pokoje.

Frekvence obnovování 120 Hz zajišťuje hladké zobrazení obrazu i při rychlých scénách. Energetická třída F (2021) informuje o spotřebě energie, která je důležitá pro udržitelné používání. Spotřeba v provozu je 2 W a v pohotovostním režimu 0,3 W, což svědčí o efektivním energetickém využití.

Parametry:

Značka: Philips
Model: 65PML9008/12
Velikost obrazovky: 165,1 cm (65″)
Rozlišení: 3840 x 2160 pixelů
Typ HD: 4K Ultra HD
Technologie zobrazení: Mini LED
Smart TV: Ano
Wifi: Ano
Ethernet/LAN: Ano
Bluetooth: Ano
Hlasové ovládání: Ano
Počet reproduktorů: 2
Celkový výkon (W): 40
HDR kompatibilita: Ano
Příslušenství: Dálkový ovladač, podstavec na stůl, rychlý startovací průvodce, síťový kabel
Rozměry (cm): 145.1 x 28.6 x 86.4 mm
Barva: Šedá
Frekvence obnovování: 120 Hz
Formát obrazu: 16:9
Digitální signálové formáty: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Energetická třída (2021): F
Spotřeba v provozu (W): 2
Spotřeba v pohotovostním režimu (W): 0.3

Další informace

Označení

nan

Otázky a odpovědi

Zatím nejsou žádné otázky

Položit otázku

Na vaši otázku odpoví zástupce obchodu nebo další zákazníci.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za otázku!

Vaše otázka byla přijata a bude brzy zodpovězena. Nezadávejte prosím stejnou otázku znovu.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší otázky došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace:

Přidat odpověď

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů Google a Podmínky služby.

Děkujeme za odpověď!

Vaše odpověď byla přijata a bude brzy zveřejněna. Nezadávejte prosím znovu stejnou odpověď.

Chyba

Warning

Při ukládání vaší odpovědi došlo k chybě. Nahlaste to prosím správci webu. Dodatečné informace: