+421 2222 006 82

Poštovné ZDARMA na všechny objednávky

obchod@doprajsi.cz
 • Elektrické kolo ENGWE EP-2 PRO 22,888 
 • Elektrická kolobežka Kugoo S1-spredu Elektrická koloběžka - KUGOO S1 350W 6,768 
 • Nabíjačka na hoverboard Nabíječka pro všechny typy hoverboardů 617 
10:00 - 15:00
obchod@doprajsi.cz
+421 2222 006 82
Máte dotazy kontaktujte nás !
 • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
 • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
 • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Top elektrické koloběžky pro studenty: Jak vybrat tu nejlepší

Top elektrické koloběžky pro studenty: Jak vybrat tu nejlepší

Mnozí studenti žijící a studující v hustě osídlených městských oblastech spoléhají na veřejnou dopravu nebo vlastní auto na cestu do školy či univerzity. Ale už jste zvážili možnost přechodu na elektrickou koloběžku?

Používání elektrické koloběžky na pravidelné cesty do školy a zpět může přinést řadu výhod, které možná ještě nemáte úplně přehledem.

Elektrické koloběžky pro studenty

V tomto článku probereme, proč je elektrická koloběžka ideální volbou pro studenty pro každodenní dojíždění a poskytneme tipy pro výběr nejvhodnějšího modelu pro studentský život.

Proč vybrat elektrickou koloběžku na cestu do školy

Elektrické koloběžky nejsou jen moderním a stylovým dopravním prostředkem, který si oblíbili nejen studenti, ale i dospělí. Nabízejí také řadu praktických výhod, které oceníte při každodenním dojíždění do školy.

Prozkoumejme hlavní důvody, proč byste měli zvážit přechod na elektrickou koloběžku:

1. Efektivita cestování

Myslete na situaci, kdy naléhavě potřebujete dostat na zkoušku, ale autobus má zase zpoždění. Elektrické koloběžky jsou rychlým a spolehlivým způsobem, jak se dostat do školy bez zbytečných čekacích dob. Vybrat si model s rychlostí 25 km/h až 50 km/h vám umožní efektivně překonat městský ruch . A v případě nepříznivého počasí? Koloběžku jednoduše složíte a odnesete s sebou.

2. Ušetření času

Nechce se vám trávit dlouhé minuty čekáním na zastávce nebo v přeplněné dopravě? Elektrická koloběžka vám umožní objet přeplněné autobusy a električky a dostat se do školy bez zdržení. Ušetříte tak nejen čas, ale také nervy.

Úsporné elektrické koloběžky

3. Finanční úspora

Jezení na elektrické koloběžce není jen o ušetřeném čase, ale io penězích. Provoz a údržba koloběžky vás vyjde levněji než každodenní jízdenky nebo náklady spojené s vlastním autem. Je to ekonomická volba, která vám jako studentovi umožní ušetřit.

4. Zdravotní přínosy

Každodenní jízda na elektrické koloběžce přispívá ke zlepšení vaší fyzické kondice, koordinace a rovnováhy. Kromě toho, čerstvý vzduch a pohyb na koloběžce může být skvělým způsobem, jak si udržet dobrou náladu a odreagovat se od školních povinností.

5. Ekologický dopad

V dnešní době je důležité myslet i na ochranu životního prostředí. Elektrické koloběžky jsou ekologickým dopravním prostředkem, který nevytváří emise škodlivé pro životní prostředí. Jejich používáním tak přispějete ke snížení znečištění vzduchu a podpoře udržitelné mobility.

6. Jednoduchost ovládání

Ovládání elektrické koloběžky je intuitivní a jednoduché, což z ní činí ideální dopravní prostředek pro studenty všech věkových kategorií. Za krátký čas si na jízdu zvyknete a oceníte pohodlí, které koloběžka přináší.

7. Flexibilita a možnost objevování

S elektrickou koloběžkou se můžete každý den vydat jinou trasou, objevovat nová místa nebo si užívat jízdu městem bez omezení. Po skončení školního dne můžete koloběžku využít k setkání s přáteli, návštěvě oblíbených míst nebo jen tak k relaxační jízdě městem.

Zábava na elektrických koloběžkách

8. Příslušenství a doplňky

Moderní elektrické koloběžky nabízejí širokou škálu příslušenství a doplňků, které zvyšují komfort a bezpečnost jízdy. Od LED světel pro lepší viditelnost po kvalitní brzdy a tlumiče – vše má význam pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Navíc, některé modely nabízejí také pohodlná sedadla nebo praktické displeje s užitečnými informacemi o jízdě.

Jakou elektrickou koloběžku si vybrat jako student

Výběr správné elektrické koloběžky může být náročný vzhledem k široké nabídce na trhu. Jako student byste měli klást důraz na tyto aspekty:

 1. Výkon a dosah: Zvolte model, který zajistí dostatečný dosah pro vaše denní potřeby a nabídne přiměřenou rychlost pro bezpečnou jízdu.
 2. Hmotnost a skladnost: Preferujte lehké a skládací modely, které snadno přenesete v případě potřeby.
 3. Bezpečnostní prvky: Nezapomeňte na kvalitní brzdy a dostatečné osvětlení, které zajistí vaši bezpečnost během jízdy.
 4. Cenová dostupnost: Vyberte si model, který odpovídá vašim finančním možnostem bez kompromisů na kvalitě a bezpečnosti.
 5. Spolehlivost a kvalita: Dejte přednost ověřeným značkám s dobrými recenzemi, abyste předešli častým opravám a zajistili si bezstarostnou jízdu.
Vyberte si elektrickou koloběžku

Abychom vám pomohli s výběrem, vybrali jsme několik modelů, které jsou ideální pro studentské potřeby:

KUGOO S1 PRO – ideální pro rychlé přesuny po městě.

KUGOO KIRIN G2 PRO< /strong> – vyniká výkonem a dojezdem.

JOYOR Y6-S – nabízí pohodlí a dlouhý dojezd.

Skládací elektrické koloběžky

Závěr

Hledáte-li flexibilní, ekonomické a zábavné řešení pro vaše studentské cestování, elektrická koloběžka by mohla být právě to pravé. Umožní vám uniknout z davu, ušetřit čas i peníze a přitom přispět k ochraně životního prostředí. Nechte se inspirovat našimi tipy a vyberte si model, který nejlépe vyhovuje vašemu studentskému životnímu stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poštovné ZDARMA

Na všechny objednávky

Prodloužená doba k odstoupení

Možnost vrácení do 20 dnů

Světové značky

Široký výběr produktů

Bezpečný nákup

Dobírka / MasterCard / Visa