+421 2/222 006 82

Poštovné ZDARMA na všechny objednávky

obchod@doprajsi.cz
  • Elektrické kolo ENGWE EP-2 PRO 22,888 
  • Elektrická kolobežka Kugoo S1-spredu Elektrická koloběžka - KUGOO S1 350W 6,768 
  • Nabíjačka na hoverboard Nabíječka pro všechny typy hoverboardů 617 
10:00 - 15:00
obchod@doprajsi.cz
+421 2/222 006 82
Máte dotazy kontaktujte nás !
  • S námi ušetříte! Dbáme na nejlepší ceny!
  • Doručení i do 24 hodin po vytvoření objednávky
  • Široký výběr nejpopulárnějších značek
Možnosti platby

Okamžitá výměna – všeobecné podmínky

Okamžitá výměna – všeobecné podmínky

Společnost Monuto s.r.o. poskytuje službu nazvanou Okamžitá výměna, která zákazníkům garantuje, že v případě vzniku záruční vady na zakoupeném produktu bude reklamace adresována okamžitou výměnou.

I. Pojmy vysvětleny

Okamžitá výměna Tato služba znamená přidanou záruku na rychlé vyřešení reklamace v momentě, kdy se objeví závada. Je dostupná v celém období platnosti standardní záruky na produkt. Na produkt lze zakoupit jen jednu takovou službu. Prodávající Je to firma Monuto s.r.o., nacházející se na adrese Pri Šajbách 9543/1A, 831 06 Bratislava – městská část Rača, registrovaná pod IČO: 53687299, DIČ: 2121480647, zaregistrována v Obchodním rejstříku u Okres, 152292/B.

Kupující Představuje fyzickou nebo právnickou osobu, která kupuje produkty nebo využívá služeb pro osobní nebo podnikatelské potřeby.

II. Nákup služby

Okamžitá výměna s produktem Službu Okamžitá výměna může kupující získat při koupi produktu. Produkty, pro které lze službu získat, jsou označeny možností této služby. Cena služby je součástí platby za produkt. Na dokladu z nákupu bude služba Okamžitá výměna jasně uvedena. Ceny služby jsou uvedeny na příslušných webových stránkách. Koupí služby kupující souhlasí s možností výměny produktu za jiný s podobnými nebo lepšími parametry v cenové hladině s možnou odchylkou do 5 %. Kupující souhlasí, že při zakoupení zboží na odloženou platbu, pokud zároveň zakoupí službu a předčasně ukončí kupní smlouvu, poskytovatel nemusí vrátit cenu za službu, což neovlivňuje práva spotřebitele.

III. Možnost nákupu služby

Okamžitá výměna zpětně Služba může být zakoupena nejpozději do 14 dnů od data uskutečnění zdanitelného plnění, což je uvedeno na daňovém dokladu, v kterékoli prodejně společnosti.

IV. Podmínky využití služby

Okamžitá výměna Prodávající specifikuje, že výměna je možná při závadách výrobku, které nevznikly v důsledku nesprávného používání, neodpovídajících podmínek, mechanického poškození, elektrického přepětí, nesprávné instalace, zanedbání údržby, poškození viry, nelegálního softwaru nebo použitím neoriginálních materiálů. Neplatí pro běžné opotřebování, poškození ochranných pečetí, porušení informačních štítků, sériových čísel, škody způsobené přírodními živly nebo vyšší mocí, neodborným zásahem, nadměrným zatížením, nesprávným používáním, úpravami zákazníka, chybně provedeným upgrade BIOSu nebo firmware či použitím nesprávného programového vybavení. Služba se nevztahuje na doplňky, jako jsou baterie, kabely, sluchátka. Pro uplatnění je nutno doručit kopii nákupního dokladu.

V. Jak využít službu

Prodávající upozorňuje, že v případě omezených skladových zásob může nabídnout náhradu za výrobek s identickými nebo vylepšenými charakteristikami. Zákazníkům, kteří si službu pořídili, je zaručeno:

-ihned vyměnit zboží v momentě, kdy se projeví záruční vada,

-vydat dobropis na službu, pokud se vhodné náhradní zboží není dostupné na expedici do 3 pracovních dnů od uplatnění služby

-zajistit dodání náhradního zboží v co nejkratší době, v souladu s podmínkami stanovenými prodávajícím. Limitován je i počet využití služby na tři případy během období záruky. Platnost služby končí vystavením dobropisu za službu. U velkých domácích spotřebičů se moment využití služby rozumí jako doba doručení na uvedenou adresu.

VI. Převedení služby

Službu je možné převést na jinou osobu nebo jiný výrobek pod podmínkou písemného informování prodávajícího o této změně.

VII. Zrušení služby

V případě, že prodávající závažně nedodrží podmínky služby, má kupující právo službu zrušit a od prodávajícího požadovat vrácení celé částky, kterou za službu zaplatil. Vydání dobropisu za službu představuje její zánik. Je-li za zboží v záruční době vystaven dobropis, zavazuje se prodávající vrátit kupujícímu částku za nevyužitou službu, přičemž z celkové částky bude za každý uplynulý měsíc od zakoupení služby odečteno 4 %. V případě, že prodávající není schopen službu zajistit, zavazuje se vrátit zákazníkovi plnou částku zaplacenou za službu.

Poštovné ZDARMA

Na všechny objednávky

Prodloužená doba k odstoupení

Možnost vrácení do 20 dnů

Světové značky

Široký výběr produktů

100% Bezpečný nákup

Dobírka / MasterCard / Visa